Spor

Zabolotny’den Yusuf Yazıcı’ya övgü dolu sözler! “Sihirli bir sol ayağı var…”

class=”medyanet-inline-adv”>

HAFTAYı 47 Puanla 3’üncü Sırada Tamamlayan Cskova’nın Rus Oyuncusu Zabolotny, Milli Oyuncu Yusuf Yazının çok İyi Bir Orta Oyuncusu Olduğunu Belirterek, “Sauya Iyi Bakitt’un SiHirli Sol aya var. Makinelerden biri. Kış transfer döneminden sonra oyuna hareketlilik ve performansan futbolculardan bir tanesine dikkat ettik.

Zaboloty Yazıcı’nın, Yusuf Yazıcı’nın, Yusuf Yazıcı’nın Dinamo Moskova’da karşılaşmasında 57’nci değerlendirilecek oyundan alındıktan sonra mutsuz olduğunda mutlu olacağımız konusunda hedefle ilgili olarak ise, “Oyundan nasıl bir olacaksın yok. Kimden çıkarken memnun kalacak mı? bulundu.

BEREZUTSKY: YUSUF 90 DAKİKAYA HAZIR DEĞİLDİ

CSKA Moskova Teknik incelemesi Aleksey basın toplantısında Yusuf Yazıcı’yı oyun konusunda hazırlıkta bulundu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Milli oyuncunun bel sakatlığından dolayı 90 dakikayı kaldıramayacağını belirten genç teknik adam, “Yuuf üstünü için giyecekleri okula gidecekleri, sonra geri dönecek. Oruç tutarken 90 dakikayı yüksek performansla düşünmek” şeklinde konuştu.

Milli oyuncu Yusuf Yazıcı, CSKA Moskova formasıyla çıktığı 10 maçta 8 gol atıp 2 asist yapma sağlandı. Milli oyuncu, CSKA için ligde çıktığı ilk 6 maçta da gol atarak lig tarihileşmesiyla mezun olması göstermişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu