Spor

Nuri Şahin’in Frenkie De Jong hayali! “50 milyon euro bütçemiz olsaydı…”

Antalyaspor Sorumlusu Aziz Çetin, futbol sorumlusu Nuri Şahin, futbolculardan Rus defans eğitimli Fedor Kudryashov ve Doğukan Sinik, Antalya’nın Muratpaşa köyü özel bir okul okulda liseli bir araya geldi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Öğrenciler Başkan Çetin, Nuri Şahin ve futbolcuları bayraklar ve alkışlarla, tartışmalarla da tam anlamıyla terletti.

Aziz Çetin: “Başkanlık hayal ötesiydi”

Öğrencilerle bir arada olduğu için mutlu olduğunu ifade eden Antalyaspor başkanı Aziz Çetin, küçük yaşta çok fazla hayal kurduğunu, bu hayalin içinde de Antalyaspor yöneticisi olduğunu söyledi. Çetin, “Başkanlık hayal ötesiydi. Hayallerimden. Ben hayallerimin kullanımıyım. herkesin çok çalışması lazım. Olmamalısınız” dedi.

Nuri Şahinin Frenkie De Jong hayali 50 milyon euro bütçemiz...

Nuri Şahin: “En çok zorlandığım Messi ve Ronaldo oldu”

Öğrencilere hayal kurma tavsiyelerinde bulunan Antalyaspor Futbolda minik sorumlusu Nuri Şahin, ise minik olan bir sorumlu olan ‘karşılaştığın en zor ve en iyi oynayan kimdi sınava’ şu karşılığı verdi “Karşılaştığım çok iyi oyuncular” Lionel Messi ile. Ronaldo oldu.”

“Frankie De Jong’u isterdim”

class=”medyanet-inline-adv”>

Yüksek puan yağmuruna Şahin, bir değerlendirme’50 milyon Euro’ transfer limiti verilirse takıma oyuncu almak isterdiniz?’ sorusuna da Messi olsa 50 milyon Euro’ya al Barselona. Ama böyle bir bütçe olsa’dan Frankie De Jong’u isterdim. 50 milyon Euro’ya transferimiz için onun hayalini çok kurmadım” dedi.

“Ronaldo tarihin geçmiş geçmiş en büyük futbolcusu”

‘Ronaldo ya da Messi ile anıları sorulan Şahin, şöyle devam ettirdi:

Ben de 16 yaşım ve Ronaldo hayranlarıydım. Günü Hatırladım. Bana ‘O Gün Benimle Aynı Taka Söylemiştin. Gerçekleşmesine çok sevinmiş’ Demişti.

Doğukan Sinik: “Antalyaspor’a bonservis kazandırarak Avrupa’ya gitmek istiyorum”

class=”medyanet-inline-adv”>

Nuri Şahin’in ile Birlikte Yeni Hedefleri Olduğu belirtilen Doğukan Sinik Ise, “Hocamız Nuri Şahin’in Gelişiyle Yenefler Kurmaya Başladım. İlk Hedefim Antalyaspor’a İyi Bonservis Her Şeyi Bonerv. Benim olmak. Hocamız gibi Avrupa’daki takımlarda oynamak istiyorum” diye diye diye konuştu. .

Nuri Şahinin Frenkie De Jong hayali 50 milyon euro bütçemiz...

Kudryashov: “Haji Wright antrenmanda beni çok zorluyor”

Antalyasporlu Fedor Kudryashov da, Antalyaspor’da bir kupa kupasının hayalinin olduğunu söyledi. “Bizim oynayanlarda Haji Wright sorularını.” Antrenmanda beni çok zorluyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

Konuşmaların ardından Başkan Çetin, forma katıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu