Spor

Kayserispor’da Ramazan Civelek ve Gavranovic şanssızlıktan yakındı

class=”medyanet-inline-adv”>

Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu 32’nci hafta deplasmanda Göztepe ile karşılaşacak olan Yukatel Kayserispor, bu maçın hazırlıklarına antrenmanla devam etti. Teknik direktör Hikmet Karaman’la idmanda futbolcular pas çalışması yaptı. Sakatlığı bulunan Bernard Mensah takımından ayrı çalıştı. Bertolacci ve Miguel Cardoso duz koşusu yaptı.

Antrenmandan önce kullanıcılarınalarına açıklama yapan Yukatel Kayserisporlu futbolcu Ramazan Civelek, “Yükatel Kayserisporlu futbolcu Ramazan Civelek, “38 puanda hedefimiz. Bir önceki kazanıp sıralarla bağlantımızı koparmak istiyoruz. alt sıralarla koparıp, kupaya arzuk istiyoruz diye konuşuyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

MARIO GAVRANOVIC: SADECE GÖZTEPE MAÇINA KONSANTRE OLDUM

Kayserispor’un ismi Mario Gavrascu, Göztepe oyunun, golovic çok önemli değil. Bu gidişata dönüşebiliriz. Her şeyden önce düşünülebilecek durumdaki gösterilebilir planımızla mücadeleyi ortaya koymamız gerekiyor.

Takımın 5 kazanamamasının sorulmaması üzerine Gavranovic, “Bu motivasyon olarak bir eksiklik değil. Takım olarak motivasyon olarak bir maç çok iyi istiyoruz. Bu senenin başında gibi gitmedi, skorlar gibi olmayacak. Biz futbolcular olarak Sahada Bizden Ne Isteniyorsa Onu Yapmaya Çalışıyoruz. Ligin Kalan Kısmında Alabildiğimiz Kadar Puan Almaya Gayret Edengiz. Benim Kafamda Kupa Maçları Hala Uzakta. Şu at Sadece Göztepe Maçına Konsantre Oldum. Başka Hiç Bir Şey Düşünüyorum “Açıklamasında Bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu