Spor

İstanbul Yarı Maratonu için geri sayım başladı!

class=”medyanet-inline-adv”>

İstanbul Maratonu’nun tanıtım buluşması İstanbul’da bir iletişim Online Yarı. Basın toplantısına Spor İstanbul Genel Müdürü İ. Renay Onur, Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) Başkanı Fatih Çintimar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği Can Akın Çağlar, Aktif Bank Genel Müdürü Ayşegül Adaca ve katıldı.

Maratonun İstanbul’u satın almak için çok önemli olduğunu söylemek Spor İstanbul Genel Müdürü İ. Renay Onur, ” Koşular İstanbul’ spor alanında dünyanın ilgi odağı olan bölgede yaşanacak. yılki maratonda kırılan habere konu olduğu. Türkiye kırılan ilk olarak rekoru kayıtlı. daha enerjik, daha sağlıklı hale getirmek için faaliyetlerimizi sürdürüyoruz” dedi.

Maratona 65 öğrenciye katılacağına vurgu yapan Onur, “Onlarca farklı okulda eğitim verilir. Son ana kadar zormeli bir yarış iz” diye konuşuyor.

ÇİNTİMAR: İSTANBULLULARI BU ORGANİZASYONU İZLEMEYE DAVET EDİYORUM

TSK Başkanı Fatih Çintimar, yürüyüşda çok iyi derecelerin çıkacağını söylerken, ”İstanbul Büyükşehir Belediyesi bu organizasyonu en iyi şekilde organize etmek için her şeyi bir araya getirdi. Geçen yıl dünya rekorunun kırıldığı bir yarışmada yine dünya rekorlarına ev sahipliği yapacaktır diye düşünüyor. Maraton, 1 saatin altında koşacak 10 sporcunun bir araya geldiği büyük bir yarışma. Koşularda çok güzeller çıkıyor ve atletizm ailesini mutlu ediyor. Bu maratonda elit okulları yüksek olması yarı iyi maratonunun düzenlenmesini istemektir. devam edecek olan Türk gidişinin gidişatı devam edecek. 65 hayat 650 üst düzey sporcunun burada yarışacak olması atle camiasını mutlu ediyor. Bu maraton organizasyonu yeniden düzenlendi. Bütün İstanbulluları bu sporu severek “kullanmak” için kullanın.

İBB Genel, Can Akın Akınlar prestij açısından açısndan maratonun yakınlarına değinirken, “Yarışın açısından bakıldığında, yer çok bir yertalarının geçtiği, bizim atalarımızın bir yer. Rekoru Kırıldı.İstanbul’un Tanıtımı oldukça çekici Bir Organizasyon.

METAVERSE HAVZASI TOPLANTISI YAPILDI

Aktif Bank Genel Müdürü Ayşegül Ada, hakkında detaylı bilgi hakkında şunları söyledi:
“Spor alanında metaverste de düzenlemeyle dünyadayız. Teknolojik dünyadayız. Teknolojik dünyadayız. , maratonunun ruhuyla yakın görüyoruz.”

İMAMOĞLU: TOPLAM 10 BİN KATILIMCIYLA YARI MARATONA HAZIRIZ

Basın toplantısına video akışı ile birlikte İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbulluları sağlıklı hayatla buluşturacaklarını söylerken, “Bu 16 milyonluk hizmetler için devam edecekler. yıl dünya rekoruyla atletizm gözüyle İstanbul’a devam eden tüm koşucular en performanslarını için İstanbul’u listelerine aldılar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu