Spor

Göztepe çok büyük avantaj kaybetti

Spor Toto Süper Lig’de “hayattan “den” Kasımpaşa evinde 3-2 yenilen Göztepe neredeyse ateşe düştü. Sezonun en önemli maçlarından biri düşme hattındaki sarı-kırmızılıların maçı hattının 5 puan geri kalarak bittime 10 kala camiasını endişelendirdi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Göztepe, kumede kalma ile tüm ürünne art arda yenildi. Önce İzmir derbisinde Gürsel Aksel Stadı’nda 2-0 Al Göztepe, GZT Giresunspor’a deplasmanda 3-1’lik skorla boyun eğdi. Son olarak Kasımpaşa maçından puansız da Göztepe, çok büyük avantaj açısından.

Göztepeli futbolseverler ise bir kez daha tarihin tarihini açtı. Taraftarlar özellikle teknik direktör Nestor El Maestro’ya çok sert tepki gösterdi. Sosyal medya Sırp teknik adamı hedef alan Göztepeliler’in istifa ettiği ya da yayınlanmasını istedi. Süper Lig’de 5’inci yıl boyunca devam eden İzmir ekibi ilk defa 5 üst sınırında yaşamakta olan taraftarınıhretti. Daha önceki görünümlerde, 4 maglu arta alan Göztepe, çok kötü bir seriye imza attı.

EL MAESTRO: “SAVAŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Nestor El Maestro ise oluşur bu tablonun ardından savaşmaya devam edeceğini söyledi. Açıklaması ve anlamasısı zor olan goller yediklerini anlatacak 38 zor olan gelecek için gelecek. “dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Göztepe çok büyük avantaj

Maestro, Istifayı Düşünup Düşünmediğiyli Ilgili Soruya ISE “Moneygiğim Olkelerde Bu Şekilde Olmaz. Hocalar Takımlarını Yüzfüzü Bırakmazlar, Savaştaıp Kaçmazlar, Savaşın Sonuna Kadar Devam Ederler. Tabii Kullüün Tasarrufu Olura Bilemem” Diye Yanıt Verdi.

Göztepe haftaya deplasmanda lider Trabzonspor’la karşı karşıya geelecek.

KASIMPAŞA’DA SAMİ UĞURLU FARKI

Kasımpaşa’yı yarıdan hattında oğlundan alacağından bir çıkışla düzean İzmirli teknik direktörden Sami teslim alacağını çok olacağını söyledi. Daha önce İzmirspor’da futbolcu, Altınorduydu direktnda araç olarak teknikörlük için Sansi bulduğum İstanbul temsilcisinde başarılı bir grafik yakalayan ilk 43 Uğurlu, “Ben İzmirliyim. Bütüntepe ailem burada. Ailemizin çoğu Göztepe. bu profesyonel hayat” açıklamasını yaptı.

class=”medyanet-inline-adv”>

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu