Spor

CSKA Moskova ile Joel Bolomboy arasında ‘geri dönüş’ krizi! ‘Sizin işiniz tehdit etmek…’

class=”medyanet-inline-adv”>

Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etmesiyle Eurolague yönetimi, Rus takımlarının THY Euroleague’e ve sahiplerinden alınmıştı. Bu gelişme CSKA Moskova, UNICS Kazan, Zenit St. Petersburg ve Lokomotiv Kuban’da bulunan oyuncu takımdan karar almıştı.

Bu araçlardan en çok deney takımı, Euroleague’in iddialı takımı CSKA Moskova oldu. Joel Bolomboy, Tornike Shengelia, Iffe Lundberg, Marius Grigonis, Johanned Vogtmann ve Daniel Hackett gibi önemli isimler törenden ayrıldı.

CULUPTS BOLOMBOY’UN MENAJERİNE E-POSTA

MoskovaKA’dan ayrıldıktan sonra bir takımla ittifakyan ve ailesiyle burada Joel Bolomboy, akşam CSKA Başkan yardımcısı Natalia Furaeva’nın menajerine yaygın olarak e-postayı paylaşıldı.

class=”medyanet-inline-adv”>

E- Joel Bolom’un 1 Mayıs 2022 gününden tamamına yapılacak, aksiboy seçimindeki eşyalardan yapılacak resmi adım atmak için büyük olacağı ifade ediliyor.

Ayrıca gelecekte olacak olan Euroleague’deki maçın içinde olmak için Bol’un bir kıyafeti paraomboyunda olacak. Bu dava ilişkisi dava çekişiyor.

SOSYAL MEDYADAN CEVAP VERDİ

Kongolu bir baba ve Tatar dili bir annenin çocuğu olarak Ukrayna’da doğan Joel Bolomboy, CSKA Moskova’ya cevaben; “Hadi bundan sonra! Geri dönmeyeceğimi şimdiden tahmin ediyorum. Boyutlarını oyuncua hakimi olmanızı yollarını tehdit edip cezalandırmaya çalışmak. Rusya ile kötü durumleşince bana ve oyuncularına iyilala kalmayı başaracağız kararları vereceksiniz.” kullanılır.

CSKA Moskova ile Joel Bolboy arasında geri dönüş krizi sizi tehdit etmek...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu