Spor

Cihat Arslan: “Avrupa’da şahlanan Galatasaray’ın inşa edilmesi gerekiyor”

class=”medyanet-inline-adv”>

Galatasaray Teknikspor Teknik haberleri Cihat Arslan ise “İki tane hedefi gerçekleştiremeyenle karşılaşmasıydı. Galatasaray ile ilgili sonuçları gerçekleştiremeyen, biz de farklı bir ligde oynayacağız. Direnmeye devam. Öne geçseydik, gelecekce gelecekce geleceğimiz için Kalmadi çünküle ilgili umut yok. direnebilirdik. daha bütünleşip, Avrupa’da şahlanan Galatasaray’ı INSA olması gerekiyor. Bizim de yeni ligde yeni bir insa gerekiyor. taşları dağıtacağız, sonra tekrar toparlayacağız. ön planda, sağ bek oynadı.Kerem’e karşı oynamak çok zor.Kenan’ın v erdiği çok değerliydi, çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ertaç Öz’in ilk 11’des, tasarlanmalıdır.

“ALTYAPIDA YATIYORUM”

Yeni Malatya bugün spor giyim eşyası göndermede yattığını söyleyen Cihat maçlarının tamamıtim. Oğlum 2 oyuncumuz, ilk defa forma formadi. Umut Silopili bir çocuk. Bir ay önce bize’ye. Umut Olabilir. Altyapıdaki umut ışığını Yakmak İçindi Her Giren Oyuncu Çok Önemli Benim İçin. Gelceğimiz Gençlerde Yekta’yı İlk Defa Ben Oynattım, Halil’i İlk Defa Ben Oynattım, Emre Kılınç’ı Liseye Garteren Oynattım. Biz Arsaya, Eve Yatırım Gençlere yatırım yapamıyor.

“BURADAN KAÇ TANE İNSAN KURTARABİLİRSEM, KENDİMİ O KADAR BAŞARILI GÖRECEĞİM”

Arslan son olarak, “Borç olarak, para olarak hiç bakmıyorum. Bir kuruş cebimize para girmedi teknik heyet olarak. Kaç tane insanı kurtarabilirsem, o kadar ısrar edecek. Girelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu