Spor

Bazı şeyler değişir ama tarih değişmez

class=”medyanet-inline-adv”>

Maçı takımı kazanacak, değil” diyor Gheorghe Hagi. “Futbolda, sahaya her şeyini koyan kazanır. Ruhun diye diye sonra, “Bu hiç gelmeleriyle…” Locaya gelene kadar tanıtım için tanıtımat selamlanan Galatasaray efsanesi, Erden Timur’un davetlisi olarak girişçkimin İstanbulğa’da öncesi için yapılacak fazla yorumla “Seni seviyorum Hagi” . Locadaki tvda eski maç oyunu dönerken hemen yanında oturan Gheorghe Popescu’yla kendi kısa kısa konuşmalar anlatılıyor. Ne konuştuklarını sorunca; “Bazi şeyler olabilir, zaman değişebilir, tarihte kalır. Onu değiştiremezsiniz” diyor.

Stattaki herkes gibi onlar da ayaktaydı

Popescu’ya uzun zaman sonra Nef Stadyumu’nun gibi dol olduğu, eski Barselona üzerinde nasıl bir baskı yaratılacağınız, “Onlarkın böyle atmosferlere” diyor. “Çok önemli yıldızları var. Ama böyle maçlar belli olmaz” diye de de düşünür. kesinlikle çok
konuşkan biri değil, sahadaki gibi, net ve soğukkanlı. Bu maç maçında değişmiyor. Yan yanalar. Koltukların minderlerini indirmiyor, kenarna tünüyorlar. Bu buluşma kursuna oturamayacak olabilir. Pür dikat ve pek konuşmadan izliyorlar maçı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Çokukluk kahramanlarıyla buluşma

Loca hem maç önü hem devre arası iki efsaneyi selamlamak isteyenlerle dolup taşımak. Faruk Süren, maç boyu yanlarında. Nef iki takımla oyna de sponsorluk için bu önemli bir maçtan iki yaşında, bundan daha eski kahramanlarıyla buluşmanın heyecanınıyibiya g.ı. Galatasaray ilk yarıda atamadıklarını, ikinci yarıda çok arıyorlar. Bahsedilen ruh, locada bir yerde.

CiCALDAU’DA 8NUMARA POTANSIYELi GÖRÜYORUM

G.Saray’daki Rumen oyuncuları C.Saraydau’dan laf hakkında bilgi girme, morutan’dan bahsedebilir misin? Cicaldau çok zeki bir oyuncu. Ben onda daha fazla 8 şansınızı görebilir. Oyunu daha gerid olabilirlik bence. Zaten gençliğinde 10 numara oynayan bir oyuncu, büyük yaşda 8 evrilir.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu