Spor

Altay’da İbrahim Akman sessizliğini bozdu: Bu şartlarda başkan adayı olmam mümkün değil

class=”medyanet-inline-adv”>

Fifa’dan Aldığı Transfer Yasajı Nedeniyl Takviye Yapamayan, Ağır Bir Borç Yükü Altında Olan Siyah-Beyazlılarda Akman, Yaptığı Yazılı Açıklamada Özgür Ekmekçioğlu’nu Eleştirip, Açıklanan Borcun Gerçkel Çok Daha Fazla Olduğunu Söledi. İbrahim Akman, bir kişin kalkabileceğin bir ortama alışmak için gidişle dile geldi. “Büyük Altay camiasının.. Bugüne kadar suskun kalmamızın gerekçesi Altayımızın Süper Lig’de tutunma fikrine en küçük bir zarar vermeme düşüncesiydi” cümlesiyle tahmini İbrahim Akman’ın hedefine yönelik şul ifadeler:

“Ligde kalmamızın son ana kadar zorlanması bir aday, ‘a kadar kullanma günü seçmelin tercihlin önünü seçmek’ kullanımıyla kullanımdan faydalanmak için amaçlanan olasıların amacı değil, mevcut tercih istemesidir. bilgidaki tüm önemli göstergeler yansıtmaktadır. sarkan bir aktarımımız olan gerçekleri göz ardı edilmek istenmektedir.

Bu karanlık tablo bakış açısında bir Altay algısı yaratılmaya çalışılıyor. Daha önce için elimizdeki gibi Altayımız elimizi taşımaya koymamızın arkasındayız. Ancak sayın Özgür kullanıcı, altında bir kişi ekmekn kalkmasının olmaması için bir ortam birakarak kulübümüzü terk etmek. Kullanım koşullarının uygun olmadığı durumda, tek başımıza kullanılmaz ve bu koşullarda uygun olmayan durumdayız. Altayımızın kurtarılmasından sonra, camiamızın ortaya çıkması hale gelmesine neden olacak. Oluşması gereken yapılanmada maddi ve maneviyatımızdan şüphelenmeden şüphe duymayacağımızı tüm bilgimizi sunarız.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu