Gündem

Wenger: Antrenörlüğü bırakmadım

2018 yılından beri antrenörlük yapmayan Arsene Wenger, şu anda antrenörlük kariyerinde emeklilik planının olmadığını söyledi.

Wenger: Antrenmanı bırakmadım

Haziran 2018’den bu yana hiçbir takımda teknik direktörlük yapmayan 71 yaşındaki Arsene Wenger, henüz antrenörlük kariyerinden vazgeçmeye karar vermediğini söyledi.

Wenger, yaptığı son açıklamada sahaya çıkmama konusunda kesin bir kararının olmadığını belirtti. “Bazen emekli olma ya da bir şeylerin bittiğine karar vermen gerekiyor. Henüz antrenör olarak çalışmaya devam etmeyeceğimi söylemedim. Şu anda FIFA’daki işime odaklanıyorum, ne olduğunu bilmiyorum. gelecekte olacak.” dedi.

Wenger: Koç 1'i durdurmadım

“ŞİMDİ MÜKEMMELİM”

Wenger, “çok eski” eleştirilerin her iş için kabul edilebileceğini söyledi. Arsenal’den ayrıldığımda yaşlı olduklarını düşünenler için haklı olduklarını söyleyebilirim. Ama şu anda çok iyi durumda olduğumu söyleyebilirim.” terimleri kullandı.

Arsenel Wenger, Arsenal’de 22 yıl geçirmeden önce Nagoya Grampus, Monaco ve Nancy’de görev yaptı. 71 yaşındaki futbolcu, 2019’un sonundan bu yana FIFA’nın geliştirme direktörüydü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu