Gündem

Uyanış Büyük Selçuklu’dan Kardeşlerim’e bomba transfer! O isim Berk ile Aybike’nin hayatını değiştirecek

ATV’nin sevilen dizisi Kardeşlerim, ayrılıkların ardından katlanarak büyüdü. En son Uyanışta Büyük Selçuklu dizisinde rol alan Ogün Kaptanoğlu, Kardeşlerim kadrosuna katıldı.

Büyük Selçuklu'dan Kardeşlerime Uyanış Bombası Transferi!  Bu isim Berk ve Aybike'ın hayatlarını değiştirecek

Kardeşlerimden Sülanİlk’in yönettiği, senaristliğini Gül Abus Semerci’nin yaptığı ATV’lerin rekor dizisi Cumartesi akşamına yeni sezonuyla damgasını vuracak.

Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran, Fadik Sevin Atasoy, Bilal Yiğit Koçak gibi başarılı isimleri bir araya getiren NGM Medya Kardeşlerim dizisi NGM Medya Kardeşlerim dizisi her bölümü ile seyirciyi kapatıyor.

Dramatik hikayesi olan dizi, kardeşlerin en büyüğü Kadir karakterine hayat veren Halit Özgür Sarı ve Melissa’ya hayat veren Damlasu İkizoğlu tarafından sarsıldı.

Dizinin çok önemli iki kahramanının vedası izleyenleri şoke ederken, hikayenin gidişatını değiştiren bir transfer haberi daha geldi.

OGÜN KAPTANOĞLU KARDEŞLERİMDE

Diriliş Ertuğrul dizisi ile ün kazanan ve son olarak Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Melik Turanşah karakteri ile izleyici karşısına çıkan Ogün Kaptanoğlu, Kardeşlerim dizisinde rol almıştır.

Dört kardeşin birbiri ardına anne ve babasını kaybettikten sonra hayatta kalma mücadelesini anlatan dizide Ogün Kaptanoğlu, Berk’in babası Resul Özkaya karakterine hayat veriyor.

Boşanmanın ardından diziye yeni bir soluk getiren Resul Özkaya karakterinin Berk ile Aybike arasındaki ilişkiyi nasıl etkileyeceği merak ediliyor.

Büyük Selçuklulardan kardeşlerime Uyanış Bombası transferi!  Bu isim Berk ve Aybike'ın hayatını değiştiriyor #1

Büyük Selçuklulardan kardeşlerime Uyanış Bombası transferi!  Bu isim Berk ve Aybike'ın hayatını değiştiriyor #2

Büyük Selçuklulardan kardeşlerime Uyanış Bombası transferi!  Bu isim Berk ve Aybike'ın hayatını değiştiriyor #3

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu