Gündem

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, aşkı Survivor’da buldu! Acun Ilıcalı’nın sağ koluyla görüntülendi

Survivor 2021 yarışıyla tanınan Aleyna Kalaycıoğlu, Acun Ilıcalı’nın sağ kolu Gökhan Özdemir ile aşk yaşadığını iddia etti. Grup yeniden gündemde.

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor'da aşkı buldu!  Acun Ilıcal sağ koluyla görüntülendi

Acun Ilıcalı’nın yarattığı ve başarılı performansıyla adından söz ettiren TV8’in sevilen yarışması Survivor 2021 sezonunda yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, geçtiğimiz günlerde aşk hayatıyla gündeme gelmişti.

Survivor 2021 yarışmasında oyuncular Batuhan Karacakaya ve Aleyna Kalaycıoğlu hayranları tarafından birbirlerine atfedildi ve aralarında aşk olduğu iddia edildi. Ancak ikili bu haberi kesin bir dille yalanladı.

GÖKHAN ÖZDEMİR’e aşık olduğunu düşündüler

23 yaşındaki Kalaycıoğlu, stresli bir yarışın ardından tatile çıktı. Bayram pozlarını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Survivor Aleyna’nın yeni aşka yelken açtığı iddia edildi.

Survivor Panorama yorumcularından Aleyna Kalaycıoğlu ve Gökhan Özdemir ile ilgili aşk haberleri magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor'da aşkı buldu!  Resimde sağ kolu # 1 olan Acun Ilıcalı

YİYECEK GÖRÜNTÜLEME

Aleyna’nın kurtulan Aleyna’nın, aşk dedikodularında adı geçen Gökhan Özdemir ile yemek yerken görüntülenmesi dikkat çekti.

Sosyal medya gündeminde Özdemir ve Kalaycıoğlu’nun bir süredir birlikte olduklarını ancak ilişkilerini basından uzak tutmaya çalıştıklarını söylüyorlar.

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor'da aşkı buldu!  Resimde Acun Ilıcalı sağ kolu # 2

GÖKHAN ÖZDEMİR’İN AÇIKLAMASI

Çiftin yemek yerken çekilmiş fotoğrafları, “Aralarında aşk var” yorumlarını yaptı.

Gökhan Özdemir, Aleyna Kalaycığlu ile görüntüye açıklık getirdi. Özdemir, şarkıcı Berkay’ın stüdyosunda Fettah Can ve eşinin de aralarında bulunduğu kalabalık bir grupla orada olduklarını belirterek, söz konusu fotoğrafın ekran görüntüsü olarak çekildiğini ve sanki aşkmış gibi görüldüğünü ifade etti.

Özdemir, orijinal fotoğrafı Aleyna Kalaycığlu ile de paylaştı.

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor'da aşkı buldu!  Resimde Acun Ilıcalı sağ kolu # 3

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor'da aşkı buldu!  Resimde Acun Ilıcalı sağ koluyla # 4

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu