Gündem

Son Yaz 23. bölüm 2. fragmanı: Yağmur vuruluyor!

FOX TV’nin sevilen dizisi Son Yaz’ın merakla beklenen 23. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Yağmur’un vurulduğu an damgasını vurdu. İşte geçen yaz 23. bölümün 2. ön gösterimi…

Geçen Yaz Bölüm 23 Bölüm 2 Önizleme: Yağmur Yağıyor!

FOX TV’nin sevilen dizisi Son Yaz, yapımcılığını O3 Medya, yapımcı Saner Ayar ve Semih Bağcı’nın üstlendiği 22. bölümüyle ekrana geldi.

Başrollerini Ali Atay, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan’ın paylaştığı, Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur’un yazdığı Son Yaz, sezonu iyi eleştirilerle açtı.

Sevilen dizinin merakla beklenen 23. bölümünün ikinci ön gösterimi de yayınlandı. Çatışmanın patlak verdiği ve silahların patladığı fragmanda Hafsanur Sancaktutan’ın canlandırdığı Yağmur karakteri vuruldu.

Yağmur’u hastaneye götürmek isteyen Akgün, – Dayan aşkım! Sözleri yürek parçalayıcıydı. İşte geçen yaz 23. bölümün 2. ön gösterimi…

Geçen Yaz 23. Bölüm 2 Fragmanı İZLE

GEÇEN YAZ 22 GEÇEN YAZDA NE OLDU?

Selim, Rize’de tek başına hayatına devam etmektedir. Çocuklarından, gerçeklikten, her şeyden uzakta yaşıyor. İstanbul’da yaşayan Yağmur ve Altay ile doğru dürüst konuşmuyor bile.

Selim’in inzivası sürpriz bir ziyaretçi tarafından kesintiye uğrar. Önemli bir görev için İstanbul’a davet edilen Selim hayata dönebilecek midir? Çocuklarını bile göremeyen Selim’i ne geri getirebilir?

Akgün ise kaçar. Ama tüm kaçış bitti. Ve bu son Akgün’e çok yakındır. Akgün, babasının hayatı için büyük bir anlaşma yapar ve bu anlaşma Akgün’ün hayatını sonsuza kadar değiştirir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu