Gündem

Şiddet uygulayan koca Nur Viral’i kızdırdı: Ütüyü onun kafasına geçiririm

Are There in Life dizisiyle bağlantılı kadın izleyicilere şiddet uygulayan ve demir ve yemek bekleyen adama kızan Nur Viral, “Bu demiri adamın kafasına koydum” dedi.

Şiddet uygulayan koca Nur Viral'i çileden çıkardı: Başına demir koydum

Nur Viral’in tanıtımıyla Beyaz TV’de yayınlanan Hayat Her Şey Var programı çeşitli olayları ekranlara taşımaya devam ediyor.

Uzman psikolog ve yazar Esra Ezmeci’nin katılımıyla yayınlanan dizinin yeni bölümünde, izleyiciler programla ilgili uzmanlara sorular sordu.

Programda bir izleyicinin ağladığını söylediği stüdyoda gerginliğe neden oldu.

“Nasıl ağladığım seni ilgilendirmez”

Eşinin şiddet gördüğünü söyleyen kadın izleyici, 8 yıllık evli olduğunu belirterek şu sözleri kaydetti:

“8 yıllık evliyim. İkinci evliliğimi yaptım. Ailem küçük bir yerde yaşıyor. Benim de ikinci evliliğimden ikinci çocuğum var. Mesela beni dövdüğünüzde bacağım eziliyor. Ve özür bile dilemiyor. Ağladım, üzüldüm, hiçbir şeyi umursamıyorsun. “

Nur Viral’in, – Eşiniz sizi her gün dövüyor mu? kadın seyirci sorununa, – Her gün değilse de ayda bir veya iki kez. o cevapladı.

Şiddet uygulayan koca Nur Viral'i çileden çıkardı: Başına demir koydum

“Dövüyoruz, ağlıyoruz, kendimizi kapatıyoruz”

Yaşananlara kayıtsız kalamayan Nur Viral, kadınlara çağrıda bulundu. “Döveriz, ağlarız, kendimizi kilitleriz, adam yemeğe gelir, yemeği önümüze koyar, hiçbir şey olmamış gibi davranırız. Peki çözüldü mü? Şiddet göstermeye devam ediyorlar. “ dedim.

Şiddet uygulayan koca Nur Viral’i çileden çıkardı: Başına demir koydum VİDEO

“ÇOCUĞUMLA NELER OLUYOR”

Esra Ezmeci, “Ya o kişiden şikayet edeceksin ya da o evi terk edeceksin.” Hiçbir şekilde iletişim kurmayacaksınız. “ metinde kadın izleyici, “Gittim. Geçen sefer ne oldu anlatayım mı? Ben evlendiğimde kadın fakirdi, adam sonradan zengin oldu. Benden malım üzerinde hiçbir hakkı olmadığına dair imza aldı. Ne yapmalıyım, nerede yapmalıyım? Çocuğumla mı gideceğim?” terimleri kullandı.

“Bu ütüyü bir adamın kafasına geçireceğim”

İstismara uğrayan kadının kocasının önünde kıyafetlerini ütüleyip yemek beklemesine kızan Nur Viral, şu ifadeleri kullandı:

“Neden kendine bu kadar eziyet ediyorsun? Atıyor, acıtıyor. Morarma neden olur. Akşam geliyor ve bu piç kurusu ütü yapıp yapmadığını soruyor. Bir adam şiddet gösterip, “Yemeğimi sen mi yaptın yoksa ütü mü yaptın?” diyecek. Demiri adamın kafasına koydum. “

Şiddet uygulayan koca Nur Viral'i çileden çıkardı: Başına demir koydum #2

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu