Gündem

Renault modellerinde eylül kampanyaları

Renault’da sıfır faiz, kur indirimleri ve birçok özel kampanya Eylül ayına kadar devam edecek. İşte güncel Renault kampanyaları ve fiyat listeleri.

Renault modellerinde Eylül kampanyaları

Renault’da sıfır faiz, kur indirimleri ve birçok özel kampanya Eylül ayına kadar devam edecek.

Renault’nun 2021 model otomobillerinden yeni Taliant sınırlı üretim Touch 1.0 Turbo X-tronic 90 hp, yeni Megane sedan Joy 1.3 TCe’nin 140 hp versiyonu 60.000 TL kredi, 12 ay vadeli ve sıfır faizli finansman kampanyası

Sınırlı sayıda 2021 model yeni Taliant, yeni Clio, ZOE ve yeni Megane versiyonları da Eylül ayında 3.000 TL değişim indirimi sunacak.

Renault Finance kredisi alanlar yeni 2021 model Clio Joy 1.0 Sce 65 hp versiyonuna 157 bin 900 TL, ZOE 316 bin 900 TL’ye sahip olabiliyor.

renault clio

Renault Finans’ın tüm Renault binek araç modellerinde “satinal.renault.com.tr” platformu üzerinden sağlık profesyonelleri aracılığıyla yapmış olduğu online satışlarda kullanmış olduğu krediler için gerçek maliyet almıyoruz. Ayrıca aracın ilk periyodik bakımını kapsayan Maxxi Bakım ürünü de dahildir.

AŞI KAMPANYASI VAR

Ayrıca kampanya kapsamında tüm Renault modelleri için özellikle en az 2 doz koronavirüs aşısı için +1 yıl garanti (Maxxi garanti) alımında 1000 TL indirim sunuyorlar.

Salgın sürecinde aşı sürecine destek olmayı hedefleyen özel kampanya, Renault yetkili satıcılarında Eylül ayı sonuna kadar tüketicileri bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu