Gündem

Ramazan ve Asuman yeniden kavuştu!

TRT 1 rekortmeni Gönül Dağı’nın 44. bölümünde; Veysel ve Kenan karşı karşıya gelirken Ramazan ve Asuman’ın yeniden başladıklarını kimseye söylememeye karar verdikleri görüldü.

Dağ 44. Bölüm Fragmanı: Ramazan ve Asuman kavuşuyor!

Farklı Anadolu kültürlerini aynı anda sergileyen ve unutulmaz aşkların hikayesini anlatan Gönül Dağları dizisi olan TRT 1 kaydedici, her bölümüyle milyonları ekrana kilitleyebiliyor.

Köprü Film tarafından kaydedilen Gönül Dağı dizisi, 11 Aralık Cumartesi günü Berk Atan, Gülsüm Ali İlhan ve Ecem Özkaya’nın 43. bölümünde rol aldı.

Cumartesi günü Eskişehir Sivrihisar’da çekilen Gönül Dağı dizisinin final bölümü izleyicilerden tam not aldı.

Dizinin merakla beklenen 44. bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından yayınlandı. Gönül Dağı’nın son bölümünde Ramazan ve Asuman’ın aşkı çıkmaza girerken, yeni bölümde çift yeniden başladıklarını kimseye söylememeye karar verir.

Öte yandan Kenan, Veysell ile konuşur, “Ailenle büyümüşsün Veysel.” Sana gösterdikleri aşk gerçekti.” söz konusu. Ha Veysel “Dışlanmanın ne demek olduğunu biliyor musun? Bunları dünya evinde yaşadın, ben kendi evinde. bana ne diyorsun?” Kenan’a söyledi.

Ha Muammer “Çocuklarım bir araya gelmiyor. Her şey dağıldı. ” Ciritçi Abdullah’tan yardım istedi. İşte Gönül Dağı 44. bölüm fragmanı…

Gönül Dağı 44. Bölüm ÖNCEKİ VİDEO

GÜNÜLA DAĞI 43. BÖLÜMDE NE OLDU?

Ramazan ve Asuman’ın aşkları çıkmaza girmiştir. İkisinin de umutları tükenirken araya beklenmedik biri girer. Ramazan ve Asuman tekrar buluşabilecek mi?

Yıllar sonra oğluyla yeniden tanışan Döndü, Kenan için bir iyilik yapmak ister. Cemile’nin Yağmur’la karıştırdığı yanlış anlaşılma, Döndü, Cemile ve Veysel arasındaki ilişkiyi nasıl etkileyecek?

Tanner, Veysel ve Ramazan’ın uçan arabayı kaldırması gerekiyor, çizecek birine ihtiyaçları var. Amcanın oğulları, Ramazan’ı Asya’ya getiren sorunu çözmenin sonucunda başarılı olabilecekler mi?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu