Gündem

Pendik’te hırsızlar evden televizyon çaldı

Akşam saatlerinde bir evin penceresinden giren hırsız, içindeki mücevherlerin olduğu saatleri çaldıktan sonra televizyona sarılarak evi battaniyeye sararak terk etti.

Pendik'te hırsızlar evden televizyon çaldı

İstanbul Pendik’te 4 Aralık Cumartesi günü evde yaşayan karı kocanın dışarıda olduğunu fark eden iki hırsız boş bir evde harekete geçti.

Hırsız, duvardan evin penceresine uzanarak penceredeki cibinliği çıkardı, ardından açıp eve girdi. Evin karşısındaki binanın altında başka bir hırsız bekledi ve izledi.

evi soydu

Eve giren hırsız, bebek için aldığı saat, mücevher, mücevher ve LCD TV’yi çaldı.

Sokağı seyreden hırsız, bir motosikletlinin binaya girmeye çalışması ve evden çıkan bir vatandaşın evden ayrılmasının ardından evin önüne adım attı ve evdeki hırsıza eliyle işaret koydu.

Pendik VİDEO’da hırsızlar evden televizyon çaldı

ÇIKARIM VE TV’YE BİR BATTANİYE GETİRİRİM

İki hırsız televizyonu kucağına alıp üzerine battaniye örttüler ve arabalarına koydular.

Çalındıklarını anlayan ev sahipleri durumu polise bildirdi.

Pendik #1'de hırsızlar evden televizyon çaldı

“KÖBEL 30 BİN TL HASARIM VAR”

Hırsızlığa uğrayan ev sahibinin babası Zeki Başın, “Buradan iki hırsız geliyor. İkinci katın havalandırmasını açıp içeri giriyorlar. Çocuk kilidi kapatıp eve giriyor. Yatak odasındaki çekmeceler her yere dağılmış. Saat 5, bir çift alıyorlar. küpeler, gelinin kolyesi, bebeğin eşyaları. eve girerler, çelik kapının mandalını dışarıdan açılmasın diye kapatırlar. “Burada iki kişiden biri uyuyor. Sokak kenara çekildiğinde hemen geleceğinizin habercisidir. Hasar yaklaşık 30 bin TL. Yatak odasında takım elbiselere zarar vermesi için bir miktar asit atılıyor.” söz konusu.

Hırsızlar Pendik 2'de evden televizyon çaldı

Pendik #3'te hırsızlar evden televizyon çaldı

Pendik 4'te hırsızlar evden televizyon çaldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu