Gündem

Özgür Özel, Kılıçdaroğlu’nun ‘fındık gafı’ ile ilgili konuştu

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Şanlıurfa’da yaptığı “fındık gafı” için “Kemal Bey fındık yerine fındık dedi” dedi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, partisinin Ordu il danışma kurulu toplantısına katıldı.

Atatürk Kültür Merkezi’nde Uzmanlık, Şanlıurfa’da Kemal Kılıçdaroğlu programı “Fındığın yüzde 42’sini Şanlıurfa üretiyor” sözlerini yorumladı.

“KEMAL BEY FINDIĞA NASIL GİDİLİR DİYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel’in Kılıçdaroğlura’ya fıstık konusunda baskı yaptığını belirten Özel, “Efendim Ordu’ya mutlaka gelin, fındık marşı yapacağız, Ordu’da fındık mitingi yapacağız, ilk fıstık madalyasını 2019’da 25 lira, 2021’de 35 lira, fındık 23 liraya alındı. . lira, biz bunu eleştiririz, konuşursanız fıstıklara 35 lira verilir, artsın diye ‘sebep’ deyip duruyordu. Kemal Bey “fındık” deyince “fıstık” yerine “fındık” dedi. İki tane yüzünden. Bir ürünün bu kadar gündemde tutulduğu ve bir muhalefet partisinin bir şehrin ürününe bu kadar olumlu katkı sağladığı başka bir örnek yok. bir açıklama yaptı.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Şanlıurfa’daki fındık gafı gündemde

“ERKEK KİMDİR, SONRA SÖYLEYECEĞİZ”

İttifak başkan adayının ilginç olduğuna dikkat çeken Özel, ittifaktaki parti liderlerinin konuyu zamanı geldiğinde görüşeceklerini söyledi. “Bugüne kadar aday kim diye soranlara cevabım, aday kimdir diyenlere ‘aday sizsiniz’ diyoruz. dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Mustafa Adıgüzel, CHP Ordu Milletvekili Ömer Hacısalihoğlu Trabzon İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı Ankara’nın katıldığı program özel program olarak devam etti. basmak.

Özgür Özel, Kılıçdaroğlu’nun ‘ceviz gaf’ videosunu anlattı

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Şanlıurfa’daki fındık gafı gündemde

Özgür Özel, Kılıçdaroğlu'nun 1. fındık gafını anlattı

Özgür Özel, Kılıçdaroğlu'nun 2. fındık gafını anlattı

Özgür Özel, Kılıçdaroğlu'nun 3. fındık gafını anlattı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu