Gündem

Oğlum futbolu bıraksaydı duvar ustası olurdu

Podcast yayınına katılan Cristiano Ronaldo’nun annesi Dolores Aveiro, Cristiano futbol oynamayı bırakırsa duvar ustası olacağını söyledi.

Cristiano Ronaldo'nun annesi: Oğlum futbolu bıraksaydı duvarcı olurdu

Kısa süre önce Manchester United’a dönen ve dünya kamuoyunun merkezinde yer alan Cristiano Ronaldo’nun annesi. Dolores Aveiro, Oğluyla ilgili ilginç açıklamalar yaptı.

Sporx haberlerine göre Dolores, Sporting Club podcast’inin yayınlanmasına dahil oldu. Aveiro, “Cristiano’ya, ‘Ölmeden önce seni Lizbon’da Sporting oynarken görmek istiyorum oğlum’ dedim. “Sensiz de torunum Cristianinho Sporting’de oynayabilir” dedim. “Bunu gerçekten istiyorum.” dedi.

Cristiano Ronaldo'nun annesi: Oğlum futbolu bıraksaydı ilk duvar ustası olurdu

“Oğlumun çocukken öğretmeni yoktu, torunumun Ronaldo öğretmeni vardı.”

Torunu Cristianinho’nun yaşında Ronaldo’dan daha yetenekli olduğunu kaydeden “Cristiano’nun o zamanlar bir öğretmeni yoktu, ama şimdi torunum benim torunum Cristiano. Dolayısıyla torunum çok şanslı.” terimleri kullandı.

Cristiano Ronaldo'nun annesi: Oğlum futbolu bıraksaydı 2 numara duvar ustası olurdu

“CRISTIANO, futbolu bırakma noktasına ÇOK GELİYOR”

Aveiro, oğlunun bir yetişkin olarak büyük sorunları olduğunu ve Cristiano bir futbolcu olmasaydı muhtemelen bir duvarcı olacağını belirtti. Cristiano futbolu bıraktı. Bana her zaman ‘Sana bir ev ve araba alacağım’ dedi ve dediğini yaptı.”

Cristiano Ronaldo'nun annesi: Oğlum futbolu bıraksaydı duvar ustası olurdu #3

“FUTBOL DEĞİLSENİZ USTA OLACAKSINIZ”

Futbol oynamayı bırakmış olsaydı, muhtemelen bir duvarcı olurdu. Dünyanın en iyi duvarcısı da olamaz, sonuçta herkesin iyi bir işi var. Gençliğimde çok çalışmak zorundaydım, sepet yapıp satardım, günde 130 sepet yaptığım günler oldu. Şimdi hayatımın en büyük sevinci torunlarım ve ben onlarla 10 yaşındayım. ” dedim.

AveiroRonaldo’nun uzun yıllardır rekabet ettiği Lionel Messi hakkındaki görüşlerini paylaşıyor, “Messi çok çok iyi bir insan. Tüm ailesini iyi tanıyorum. Sahada olduğu kadar sahada da iyi.” ekledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu