Gündem

MasterChef’te ikinci dokunulmazlığı kim kazandı? 22 Eylül eleme adayları…

Mavi takım ve Kırmızı takım bu akşam MasterChef’te ikinci dokunulmazlık maçında karşı karşıya geldi. Peki dokunulmazlığı kim kazandı, kim kenara çekildi? İşte 22 Eylül’de MasterChef’te yaşananlar…

MasterChef'te ikinci muafiyeti kim kazandı?  22 Eylül'de eleme adayları...

MasterChef Türkiye 22 Eylül Çarşamba günü MasterChef’in 74. bölümünde pasta düellosu gösterildi.

Mavi takım ve kırmızı takımın yarışmacıları, düellolarını seçtikten sonra takımlarına dokunulmazlık kazandırmak için ellerinden geleni yaptılar. Kaybeden takım ve oylama kurulunun yaptığı bireysel dokunulmazlık oyununun ardından haftanın 3. ve 4. mazeret adayları belli oldu.

Peki, 22 Eylül’de MasterChef’te kimler dokunulmazlık kazandı? MasterChef’te kim bireysel muafiyet kazandı? MasterChef 2021 yeterlilik adayları kimlerdir? İşte detaylar…

MASTERCHEF’E BİREYSEL BAĞIŞIKLIĞI KİM VERDİ?

MasterChef 2021’de dokunulmazlığını kaybederken, kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu için yeniden mutfağa girdi. Şefler, oyuncakların kalıntılarını yarışmacılara ana ürün olarak verdi.

Şeflerin tadımının ardından üç başarılı isim açıklandı. Tahsin, Safanur ve Emre finale kaldı. Gecenin en güzel yemeğini hazırlayan Tahsin dokunulmazlık kazandı.

MasterChef'te ikinci muafiyeti kim kazandı?  22 Eylül eleme adayları... #1

MASTERCHEF DEĞERLENDİRMELERİ

İlk elenen aday Mustafa oldu. İkinci adayın adı Sergen oldu. Üçüncü aday ise Tahsin’in seçtiği Emre oldu. Dördüncü aday oy çokluğu ile Hamza oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu