Gündem

Manisa’da Devlet Bahçeli Kavşağı, dikey bahçe ile yeşilleniyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı, Devlet Bahçeli Köprülü kavşağında dikey bahçe çalışmasına başladı.

Manisa'daki Bahçeli kavşağı dikey bahçeyle yeşerdi

Manisa ilinde yeşil alanı artırmak için çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezindeki Devlet Bahçeli Köprülü kavşağında dikey bahçe çalışmasına başladı.

DEĞİŞİM KULLANICI TARAFINDAN BAŞLATILDI

Yeşil ve estetiğin adeta dans ettiği, farklı bitki çeşitlerinin kullanıldığı ve motiflerin uygulandığı dikey bahçe çalışmalarında çalışan Kent Estetiği Bölümü çalışanları, kavşağı işlemeye başladı.

“DEVLET BAHÇELİ EŞANJÖRÜ DAHA MODERN VE FARKLI BİR HAVA ALIYOR”

Çalışmayı kısa sürede tamamlamak istediğimi belirten kentin estetik bölümü başkanı Hakan Göktaş, şunları söyledi: “Cumhurbaşkanımız Sayın Cengiz Ergün önderliğinde ilimiz genelinde daha yeşil bir Manisa için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Cumhurbaşkanımızın şehrimize kazandırdığı ikonik projelerimizden biri olan Devlet Bahçeli Köprülü kavşağında dikey bahçe çalışmalarına da başladık. Çalışmalarımızın tamamlanmasıyla birlikte kavşak daha modern ve farklı bir atmosfere kavuşacak. Hemşehrilerimiz için çalışmaya ve yeşil alanlarımızı artırmaya devam edeceğiz. “ dedi.

Devletin Manisa'daki Bahçeli kavşağı 1 numaralı dikey bahçeyle yeşerdi

Manisa'daki Bahçeli kavşağı 2 numaralı dikey bahçeyle yeşerdi

Manisa'daki Bahçeli kavşağı 3 numaralı dikey bahçeyle yeşerdi

Manisa'daki Bahçeli kavşağı 4 numaralı dikey bahçeyle yeşerdi

Devletin Manisa'daki Bahçeli kavşağı 5 numaralı dikey bahçe ile yeşillendi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu