Gündem

Kurtlar Vadisi’nin senaristinden güçlü bir dizi geliyor! Dram sahneleriyle herkesi ekrana kilitleyecek

Bir döneme damgasını vuran Kurtlar Vadisi dizisinin senaristi Bahadır Ödener, konusu ve karakterleriyle çok konuşulacak güçlü bir dizi ile piyasaya dönüyor. İşte Özdener’in yeni projesi…

Senarist Kurtlar Vadisi'nden güçlü bir dizi geliyor!  Dramatik sahneleriyle herkesi ekrana kilitliyor

Bir döneme damgasını vuran “Deli Yürek” ve “Kurtlar Vadisi” gibi unutulmaz dizilerin senaristi Bahadır Özdener, aynı zamanda Dünya Hükümdarı Olmaz’ın rekorlar kıran grubu The World Ruler Olmaz’da da çalıştı.

Unutulmaz birçok projeye imza atarak sektörün geniş kitlelerinden adını öğrenen Bahadır Özdener, dizi projelerinde sadece senarist olarak değil yapımcı olarak da yer almak istediğini ortaya koydu.

Başarılı senarist, Star TV’nin yeni sezonda yayınladığı oldukça iddialı dizi için parmağını yukarı kaldırdı.

GÜÇLÜ BİR DRAMA HATTIYLA GERİ DÖNÜYOR

Yeni Star TV dizisi Canım Hayatım ile ekranlara yeni bir soluk getirmek isteyen Bahadır Özdener, oyuncu kadrosu güçlü bir projede yapımcı olarak yer almıştır.

Büyük ve güçlü bir ailede dönen fırtına ve entrikaların yanı sıra bir baba-kızın dramını da baş döndürücü bir dille ekrana taşıyan dizinin başrollerini Genco Özak ve Nilsu Berfin Aktaş üstleniyor. İki genç oyuncunun ilk başrolü olduğu için farklı bir deneyim olacak.

Senarist Kurtlar Vadisi'nden güçlü bir dizi geliyor!  İlk dramatik sahneleriyle herkesi ekrana kilitledi

HAFTASONU AYARI

Yönetmen koltuğunda Genel Yönetmen Onur Tan ve Orkun Çatak’ın oturduğu dizinin oyuncu kadrosu da tamamlandı. Bir baba-kız hikayesini ekranlara taşıyan dizinin ekibi hafta sonu çekim yapıyor.

Merakla beklenen dizinin oyuncuları Savaş Özdemir, Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak ile birlikte; Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın, Esra Ronabar, Burak Ceylan, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Zeynep Kumral, Önder Açıkbaş, Koray Şahinbaş, Pelin Uluksar, Hira Koyuncuoğlu ve Belgin Şim

Senarist Kurtlar Vadisi'nden güçlü bir dizi geliyor!  2. dramatik sahnesiyle herkesi ekrana kilitledi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu