Gündem

Julian Assange, cezaevinde felç geçirdi

Stella Moris, nişanlısı Assange’ın karşılaştığı durumu anlattı.

Julian Assange cezaevinde felç geçirdi

WikiLeaks’in kurucusu Julian Assange, cezaevinde sağlık sorunları yaşıyor.

Assange’ın nişanlısı Stella Moris açıkladı.

CEZAEVİNDE ÇIKARILDI

Moris, Assange’ın geleceğiyle ilgili stres nedeniyle hapishanede felç geçirdiğini söyledi.

Moris, Twitter’da şunları söyledi: “Julian Assange, Yüksek Mahkeme’nin 27 Ekim’deki temyiz duruşmasının ilk gününde felç geçirdi. Serbest bırakılmalı. Şimdi.” terimleri kullandı.

Julian Assange 1 numaralı cezaevinde felç geçirdi

“DEVLET İÇİNDE”

ABD, İngiltere’nin Londra’daki Belmarsh Hapishanesi’nde bilgisayar korsanlığı ve casusluk da dahil olmak üzere 18 suçlamayla tutulan Assange’a iadesini istiyor. Moris, Assange’ın olası bir iade konusunda endişeli olduğunu söyledi. – Çok kötü durumda. söz konusu.

“JULIAN GÜÇLÜ”

Mail’e de konuşan Stella Moris, “Julian zorlanıyor ve korkarım bu küçük darbe daha büyük bir saldırıyı yansıtabilir. söz konusu.

“HAYVANLARA BAKIN

Assange’ın gelini “Acil olarak çözülmesi gerekiyor. Hayvanat bahçesindeki kafesteki hayvanlara bakın. Hayatları kısalıyor. Julian’a da böyle oldu.” ekledi.

Julian Assange iki numaralı hapishanede felç geçirdi

175 YILA KADAR FIRSAT

Assange’ın ABD’ye iade edilmesi halinde 175 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya kalabileceklerini söyleyen destekçileri ve avukatları, Assange’ın eylemlerinin gazetecilik niteliğinde olduğunu, suçlamaların siyasi olduğunu, akıl sağlığının tehlikede olduğunu ve ABD hapishanelerindeki koşulların ihlal edildiğini söyledi. ABD hukuku. Krallık. insan hakları yasaları. devlet.

Julian Assange 3. Hapishanede felç geçirdi

GÜNDEMDE YAYINLANAN BELGELER

Washington, gazeteciliğin veya yayıncılığın suça izin vermediğini ve Assange’ın belgelerinin Irak ve Afganistan’da yerel çalışanların veya onlar için çalışan muhbirlerin hayatlarını tehlikeye attığını savunuyor.

Basın kuruluşları ise Assange’ın davasının, yayınladıkları nedeniyle kötü bir örnek teşkil ettiğini ve ABD’nin artık casusluk suçlamasıyla tüm gazetecileri adalete teslim edebileceğini vurguluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu