Gündem

İzmir’de 104 yerinden bıçakladı, can çekişirken başında sigara içti

Birlikte yaşadığı kişi tarafından oğlunun gözü önünde bıçakla 104 yerinden yaralanan kadın, “Ölümü sırasında ‘seni ölümünü izleyeceğimi söyledim’ deyip ateşi yaktı. ”

İzmir'de 104 kişiyi bıçakladılar, ölürken sigara içtiler

29 Ağustos’ta İzmir’in Buca ilçesine bağlı Çamlık ilçesinde bir evde uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen Feyzi Duran (28) ile dini nikahlı olduğu Aysel Perkgün (28) arasında kıskançlık nedeniyle tartışma çıktı.

Tartışma büyürken Duran, Aysel Perkgün’ü 1 yaşındaki çocuğunun yanında dövdü ve kafasına şişe kırdı. Sonra kendini banyoya kilitledi ve onu bıçakladı.

KESMEK YOK

Aysel Perkgün’ün çığlığını duyan komşuları, polise ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Ekipler tebligat için adrese gönderildi.

8’i ölümcül olmak üzere 104 adet delikten yaralanarak ağır yaralanan Aysel Perkgün, ambulansla Tepecik Suat Seren Göğüs Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

İzmir'de 104 yer bıçaklandı, ölürken sigara içtiler #1

TUTUKLANMIŞ

Olayın ardından polis tarafından gözaltına alınan Feyzi Duran, işlemlerinin ardından sevk edildiği adliye binasında tutuklandı.

Hayati tehlike ve sağlık durumu iyileşen Aysel Perkgün ve ailesi, olaydan sonra bir süre Duran’ın ailesinde kalan oğlunu 1 Eylül’de geri aldı.

TECRÜBELERİNİ KONUŞTUK

Aysel Perkgün, yaşadığı acı ve korku dolu anları şöyle anlattı:

“Olay günü marketten bir içki alıp eve döndük. Benden sofra kurmamı istedi. Daha sonra yeni elbise istedi. Sonra banyoya gitti, yıkandı. Yıkandı. Yıkanmakla ilgileniyorum. Niye abdest alıyorsun dedim.” Cevap vermedi, duştan çıktı, masaya oturdu ve içkisini içti, içmeye başladı, ne yapacağını hemen anladım.

İzmir'de 104 kişiyi bıçakladılar, ölürken sigara içtiler #2

“Boynumu ve yargımı savundum”

Bana korkunç bir şekilde baktı. “Senden iki şey istiyorum” dedi. “Sor” dedi, “sonra sorarım.” 2 bardak rakıt içmek zorunda kaldı. Sonra bana “Kalk” dedi. “Çocuk ağlıyor önce ben kapatayım” dedim. “Kalk,” dedi tekrar. Hemen kalkmayınca kafama vurdu ve bu sefer yanındaki şişeyi kırdı. Çocuğum kırık biberon almasın diye sımsıkı sarıldım. Onu yatak odasına ve ardından mutfak ile banyo arasındaki koridora zorladı ve “Burada konuşmayalım” dedi. Sonra onu banyoya götürdü. Buradaki zemin ıslak olduğu için kaydım ve düştüm. Tuvaletle duvar arasına sıkıştım. Boynumu, şah damarımı korudum çünkü ne olacağını tahmin etmiştim. “

İzmir'de 104 yer bıçaklandı, ölürken sigara içtiler #3

“VÜCUDUMDAN KAN BANYO DOLDURDU”

Perkgün, Duran’ın kendisini defalarca bıçakladıktan sonra kirli sepetinde oturduğunu belirtti. “Beni bıçakladıkları için bayılmaya başladım. Banyo gideri kapalıydı. Vücudumdan akan kan banyoyu doldurdu. ‘Seni ölürken izleyeceğim dedim’ dedi. Bak, ölmeni izliyorum. “Sonra bir sigara yaktı ve tüttürdü. Bir çığlık duyarak içeri biri girdi. Bunu görünce kaçtı. Peşinden gitti ve bu adamı dövdü.” dedim.

İzmir'de 104 yer bıçaklandı, ölümünde sigara içtiler#4

OĞULUNU KANLI BİR ANNE YAPTIN

Perkgün şöyle devam etti:

“Sonra yine yanıma geldi. Yüzüme su çarptım. ‘Tutmayın boğulacağım’ dedim. “

İzmir'de 104 yer bıçaklandı, ölürken sigara içtiler#5

“EN BÜYÜK Cezayı İstiyorum”

Perkgün, devletten kaçtığını belirterek şunları söyledi: “Başka kadınlara bunları yaşatmayın. Bunları yaşayan bu kişinin en büyük cezasını çekmesini istiyorum. Aynaya her baktığımda yaşadıklarımı tekrar tekrar yaşıyorum. Çocuk da benimle bunu yaşadı. bir kez değil birçok kez meydana gelen dehşet. Sırtımda eski bir hortum ve bıçak var. doğranmış. “ dedim.

Perkgün’ün avukatı Abdi Yaşar, tutuklanan Feyzi Duran hakkında “kasten yaralama” suçlamasıyla soruşturma başlatıldığını, ancak savcılığa verdikleri yeni ifadenin ardından suçun niteliğinin belirlendiğini söyledi. “korkunç duygu ve işkence ile cinayete teşebbüs” Değiştiğini söyledi.

İzmir'de 104 yer bıçaklandı, ölümünde sigara içildi #6

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu