Gündem

İstanbul’da alkollü şahıslar dükkana girdi, sonra taksiye binip kaçtı

Esenyurt’ta alkollü olduğu iddia edilen 4 kişi, araçlarının kontrolünü kaybedip mağazaya girdi. Şüpheliler olay yerinden taksiyle kaçtı.

İstanbul'da mağazaya giren alkolikler, daha sonra taksiye binerek kaçtı.

İstanbul Esenyurt’ta E-5 otoyolu kenarındaki Saadetdere Mahallesi mevkiinde dün saat 02:00 sıralarında meydana gelen kazaya göre, 4 kişinin alkollü olduğu kiralık otomobil, şoför kontrolünde yol kenarındaki bir dükkana girdi. .kaybı nedeniyle.

Araçta bir şey arıyorlardı ve yaklaşmalarına izin verilmedi.

Kazanın ardından dakikalarca araçta bir şey arayan vatandaşlar, vatandaşları aracın etrafına getirmedi.

Rahatlığıyla dikkat çeken insanlar bir süre sonra taksiye binip gözden kayboldu. Bu anlar an be an güvenlik kameralarına yansıdı.

“50 BİN LİRAYA YAKIN MALİYETİ”

Kazayı anlatan işletme sahibi Semih Avcı, şunları söyledi: “Gece saat 02:00 sıralarında E-5 yan yolunda bir araç kontrolden çıkarak mağazaya girdi. Kaza sonrası vatandaşlar etrafa alkol şişeleri fırlattı. Arabaya baktığımızda içinde içki şişeleri bulduk. İşin garibi, güvenlik kameralarının gördüğü gibi, kimsenin arabaya girmesine izin verilmedi. Yaklaşık iki dakika boyunca bir şeyler aradılar, sonra bir taksiye binip kaçtılar. Arabaya ya da dükkana bakmadılar, aradıklarını buldular, bir taksiye bindiler ve kaçtılar. Elbette kaçışları bitmiyor. Tahminimce bu kaza 50 bin forinte mal olacak. Karşı taraftaki insanlardan kayıplarımı karşılamalarını istiyorum. “ dedi.

İstanbul'da mağazaya giren alkolikler, taksiye binerek ilk etapta kaçtı

Alkolikler İstanbul mağazasına girdi, sonra taksiye binip 2. sıradan kaçtı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu