Gündem

Isparta’da freni boşalan otomobili esnaf durdurdu

Dükkan sahibi, başka bir otomobille çarpışmak üzereyken park freni unutulan bir otomobili, arkadaşına müdahale ederek durdurdu.

Isparta'da bayiler freni boşalan otomobili durdurdu

Isparta Ayazmana semtinde market işleten Süleyman Bargın, akşam saatlerinde arkadaşlarıyla birlikte dükkânında çay içerken bir arabanın geri geldiğini fark etti.

Araçta sürücü olmadığını gören Bargin, aracı durdurmak için yola atladı ve başka bir araca çarpmak üzereyken arkadaşının yardımıyla durdurdu.

“ARAÇ BİR ÖMÜR BOYU TUTULDU”

Süleyman Bargin, olay anının açıklaması, – Akşam dükkânın önünde çay içtik. Müşteriler için yoğun bir zamandı. Bir araç geldi, sürücü içeri girdi ve alışveriş yaparken arkasına bir motosiklet sokuldu. Arabanın geri döndüğünü gördüm, sürücüyü motosiklete çarpmaması için uyarmaya gittiğim anda sürücünün orada olmadığını gördüm.

Arabayı arkadaşımla bir ömür boyu çaresizce aldım. Diğer müşterinin aracına çarpacaktı. Biz engelledik. Ancak iki araç arasında da sıkışıp kalabiliyoruz. Araç yakalandıktan sonra çok şükür can ve mal kaybı olmadı. dedi.

Bayiler, Isparta VİDEOSU’nda freni açılan otomobili durdurdu.


Isparta #1'de bayiler freni boşalan otomobili durdurdu

KAMERALAR HAKKINDA BU ANLAR

Olay, iş yeri güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Görüntülerde, araç geri geri giderken arkadaşının başka bir araçla çarpışmak üzere olduğu sırada Bargin’in yolda dükkanından atlayarak aracı durdurmaya çalıştığı ve arkadaşının yardıma geldiği görülüyor.

İkilinin çalışmaları sonucunda diğer araca çarpmadan otomobili durdurması ciddi bir kazayı önledi.

Isparta 2'de bayiler freni boşalan otomobili durdurdu

Isparta #3'te bayiler freni boşalan otomobili durdurdu

Isparta #4'te bayiler freni boşalan otomobili durdurdu

Isparta #5'te bayiler freni boşalan otomobili durdurdu

Isparta #6'da bayiler freni boşalan otomobili durdurdu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu