Gündem

Iniesta, Xavi’ye destek verdi

Barcelona’da Ronald Koeman’ın geleceği tartışılırken, en büyük adaylardan biri olarak gösterilen Xavi, oyunculuk kariyeri boyunca orta sahada partner olan Iniesta tarafından desteklendi.

Iniesta, Xavi'yi destekliyor

Hollandalı teknik adam Ronald Koeman’ın Barcelona’daki geleceği pek parlak görünmüyor. Koeman’dan ayrılma ihtimali güçlenirken, onun yerine en büyük aday olarak Barcelona’nın eski yıldızlarından Xavi görünüyor.

Şu anda Al-Sadd’ı yöneten İspanyol teknik adam, oyunculuk kariyeri boyunca orta saha oyuncusu Andres Inieesta’dan önemli bir destek gördü.

“Kulüpte XAVI demek istediğini söylerlerse, EVET”

Goal’e verdiği röportajda Iniesta, Xavi’nin Barcelona’ya hazır olup olmadığı sorulduğunda şunları söyledi: “Bence o Barcelona için hazır. Bana Xavi’yi şu anda veya herhangi bir süreçte Barcelona yedek kulübesinde düşünür müsünüz diye sorarsanız, evet derim.” terimleri kullandı.

2019’dan beri Katar’ın Al-Sadd takımına koçluk yapan Xavi’ye olan inancını ifade etmesine rağmen, Iniesta hala Koeman’ın bir şeyleri değiştirebileceğini umuyor. Hollandalı teknisyenin işleri tersine çevirebileceğini kaydeden Iniesta, şunları söyledi: “Zamana ihtiyacı var. Umarım takıma bir destek, olumlu bir ruh hali vermek için iyi bir şansı vardır. Kesinlikle bunu yapabilecek biri.” dedim.

Iniesta, Xavi # 1'i destekliyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu