Gündem

Galatasaray’ı en son 1974’te yenmiştik

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Galatasaray maçının ardından basının sorularını yanıtladı. Gözbaşı, “İlk golün 38. dakikada atılması tarihi açıdan çok anlamlıydı” dedi.

Berna Gözbaşı: Galatasaray'ı en son 1974'te yendik

Kayserispor Kulübü Başkanı Berna Gözbaşı Galatasaray’ı 3-0 yendikten sonra açıklama yaptı.

“Umarım güzel bir yerde işim biter”

Gözler, “Hem şehir hem taraftar, yönetim, teknik ekip ve oyuncularımız inanılmaz bir şekilde bir arada. Umarım bu yılı havayı bozmadan güzel bir yerde bitiririm.” dedim.

Başkan, Galatasaray’ın evinde 3-0 yenilen maçın ardından stat çıkışından çok mutlu olduklarını söyledi.

Berna Gözbaşı: Galatasaray'ı en son 1974'te 1 numara yenmiştik

“İLK KEZ DOĞDUĞUMUZ İZLEDİM”

Kayserispor’un daha iyi yerlere geldiğini kaydeden Gözbaşı, şunları kaydetti:

“Öncelikle çok mutluyum. Geçen hafta kaybettiğimiz maçı telafi edeceğimizi söylemiştim. Sözümüzü tuttuk. Bu maç ligdeki yerimizi belirlemek için inanılmaz önemliydi. Allah’a şükür belirlemeye başladık. Ligdeki yerimiz yavaş yavaş Kayserispor ev sahibi Galatasaray.En son 1974 doğumlu olduğumda yenildim.Takımın bana bir hediye vermesi ve ilk golün 38.dakikada gelmesi tarihi açıdan önemliydi.Çok mutluyuz. Teknik ekibimizden, tüm oyuncularımızdan, tüm ekibimizden ve bizleri yalnız bırakmayanlardan çok memnunuz.Yönetim kurulu üyesi olan kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum.Umarım Kayserispor’u en başından tanıyoruzdur, ama umarım hak ettiği yere daha yükseğe çıkarım… Bilirsin, ben başkanlığa geldiğimde neredeydik. Hep söz verdim.”

Berna Gözbaşı: Galatasaray'ı en son 1974'te 2 numara yenmiştik.

“Zor bir gün geçirdik”

Turnuvayı doğru yerde bitirmek istediklerini vurgulayan Gözbaşı, “Tabii ki son yıllarda çok zor günler geçirdik. Umarım ivmemiz artarak devam eder. Taraftarlarımıza, tüm şehre ve herkese destekleri için teşekkür ederim. Hem şehir hem de taraftarlar, yönetim , teknik heyet ve oyuncularımız inanılmaz bir şekilde bir aradalar. Bu sene de havayı bozmadan devam edeceğiz. Umarım işimizi doğru yerde bitirmişizdir.” dedi.

Berna Gözbaşı: En son 1974'te Galatasaray'ı 3. yendik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu