Gündem

Fatih Terim’den Kayserispor maçı sonrası açıklamalar

Galatiaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kayserispor’u kaybettikten sonra yayıncıya açıklamalarda bulundu. “Üzgünüm,” dedi deneyimli koç. “1 Ocak’ta harika bir takım olacağız.”

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kayserispor’a 3-0 mağlup olduğu maçın ardından açıklamalarda bulundu.

“Kaybetmek istemiyoruz ama futbolda da var. İyi ki sezon başındayız, gelecekte sevmesek de. Biz Galatasaray’ız. Bunlardan çok gördük. önce.

Fatih Terim Kayserispor'un 1 numaralı maçı sonrası açıklamalar

“1 Ocak’ta harika bir takım olacağız”

“Biz burada 2 puan, 3 puan verdik. Sezon başında ancak diğer noktalarda olabilirdik, olamayız. Yolumuzdayız. Sonuçlar kötü olabilir, bize yardım edemezler. Tecrübemiz var ve Galatasaray takımının her şeyi bir kenara bırakıp çok hızlı ayağa kalkması Gergin olmaları lazım Çok gerginiz Karamsar olmanın anlamı yok.

1 Ocak yine harika bir Galatasaray takımı olacak. Kimin savaştığını, kimin olmadığını, kimin kalbinde bunu hissettiğini ve kimin olmadığını biliyoruz. “

Fatih Terim Kayserispor 2 maçı sonrası açıklamalar

“SORUMLULUĞUM VARSA, KİMİNİ BİLİYORUM”

“Üzgünüm. Yenilmeyi hiç sevmeyen biriyim. Bunların çoğunu gördük. Böyle kritik zamanlarda. Bunları ligin dar olduğu zamanlarda da gördük. Daha çok zaman var. Üzgünüz, biz. Bazen gerginim. Lazio ile bu iki maç arasında” – Dedi. Büyük bir fark var. Geliştirmeye devam edeceğiz. Her oyuncunun ne kadar kritik olduğu ortaya çıktı. Açıkçası, bazı oyuncular bu fırsatlardan yararlanmıyor.

Sorumlusu varsa kim olduğu bellidir. Ben de aynısını söylüyorum. “

Fatih Terim Kayserispor 3 maçı sonrası açıklamalar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu