Gündem

Elazığ’da sevgilisini öldüren katil: Bilerek bıçaklamadım

Sevgilisini 10 bıçak darbesiyle öldüren cinayet zanlısı, “Onu kasten bıçaklamadım. Kavga sonucu bıçaklandı. Çok üzgünüm” dedi.

Elazığ'da sevgilisini öldüren katil: Onu kasten bıçaklamadım

Elazığ merkez Aksaray Mahallesi Kuleli Sokak’ta boş bir alanda kışlada bulunan Salih Yılmaz Coşkun, arkadaşlarını aradı ve aradı. – Kız arkadaşımı öldürdüm. dedim.

8 Nisan 2021’deki olayın ardından kışlaya giden zanlının arkadaşları, Bahar Bal adlı 19 yaşındaki Emine Fulya Akçelebi’yi bıçaklı halde buldu.

Olayın ardından yakalanarak gözaltına alınan zanlı, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

“BİR TAKIMIN SONUNDA BİTTİ, istemeyerek yaptım”

Elazığ Adliyesi 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde dün görülen ve kasten adam öldürme suçundan yargılanan sanık Ali Alpkılınç’ın davasına SEGBİS üzerinden katıldı.

Sanık ifadesinde “Öldürmek gibi bir niyetim yoktu, korkutmak için bıçağı gösterdim, kavga sonucu bıçaklandı, istemeden yaptım. dedim.

Elazığ'da Aşkını Öldüren Katil: Onu Kasıtlı Olarak Birinci Kasıtla Çalmadım

“ÇOCUKLARIN MUTLU OLUP OLMADIĞINI BİLMİYORUM”

Mahkemede ifadesi kabul edilen Salih Yılmaz Coşkun, – İstemeden yaptığım için çok üzgünüm. kız arkadaşımla tanıştım. Oturup alkol aldıktan sonra bana “Samet’i seviyorum” dedi. Kibar olmakla ilgili bir şey söylemedim. 5 dakika sonra başka bir fotoğraf gösterdi, “Bunu beğendim, çok lezzetli değil mi?” Yüzüme tükürdükten sonra bana vurmaya başladı. Yere düştüm, bıçağı gördüm ve onu korkuttum. Bana vurmaya çalışırken bıçağın ayağına gittiğini fark ettim. Saldırmaya devam ederken, bu sefer bıçak sola veya sağa hareket etti. Bıçakla saldırmadım. Onu öldürmeye hiç niyetim yoktu. Kurbanın adını Bahar Bal olarak biliyordum. Öldükten sonra dağlık alanda kurbana telefon ve ayakkabı fırlattım. Kurbanın reşit olup olmadığını bilmiyordum. ” dedim.

Elazığ'da Aşkını Öldüren Katil: 2 Numarayı Kasten Bıçakladım

“Bir adam öldürmek veya öldürmek için birini rafa kaldırır”

Merhumun babası Adem Akçelebi, “Restoranda çalışırken kızımı aradım ve neredesin diye sordum. Diye sordum. Bana “eve gidiyorum” dedi. Eve gidin ve büyükannenize ve kız kardeşinize “Acıktınız mı?” diye sorun. diyor. Hayır deyince, “Pazara gidip sigara alacağım” dedi. Aynı zamanda kızımı aldatıyor. Nasıl aldattı, şimdi alkol ve uyuşturucu veriyor ve bundan faydalanıyor. Kızım çığlık attığında, ses çıkmasın diye bıçaklayıp gömmeye karar veriyor. Polis ve ambulansların geçtiği bir anda korkarlar ve kaçarlar. Kızım uyuşturucu kullanmadı. Bir adam, tecavüz etmesi ya da öldürmesi için birini dağa götürür. Bıçaklandıktan sonra kaçmamak için ayakkabılarını ve telefonunu almış olabilir. “ terimleri kullandı.

Elazığ'da sevgilisini öldüren katil: Onu kasten bıçaklamadım #3

“Ağlayan kızı öldürdüğümü söyledi.”

Davanın görgü tanığı Veysi T. Bunun üzerine Salih arkadaşımızı aradık ve sahneyi anlattıktan sonra Salih ‘önden değil arkadan gel’ dedi. Arka tarafa gittik. “Kızı öldürdüm” dedi ağlayarak. “Onu neden öldürdün?” diye sorduk. “Söylememesi gereken bir şey söyledi” dedi. “Ambulansları arayalım” dedik, “hayır” dedi. Arabaya doğru koşmaya başladık, Salih arkamızdan “gitmeyin” diye bağırdı. Arabaya bindik, hemen ambulansı aradık ve polise gittik. “ dedi.

Elazığ'da Aşkını Öldüren Katil: Kasten Bıçakladım 4.

“SALİH DEDİ:”KİMSEYE SÖYLEME, kızı gömdüm”

Bir diğer tanık ise Emre B. “Salih ağladı ve ‘Kızı öldürdüm’ dedi. ‘Neden?’ “Söylememesi gereken bir şey söyledi” diye sorduk. Polisi arayın dedik, hayır dedi. Bağa giderken Salih, “Yanında kim var?” dedi. sordu, sonra “Tamam, hadi çay içelim” dedi. Olayı gören Salih, “Olaydan kimseye bahsetme, kızı gömeceğim” dedi. dedi.

Elazığ'da Aşkını Öldüren Katil: Bilerek Kasten Çalmadım 5

“ÇOCUK RAPPAT OLDU”

Mağdurun avukatı İbrahim Gök, “Çocuğun genç yaşta öldürülmesi nedeniyle şahıs hakkında gerekli yargılamanın ilk duruşması yapıldı. Burada dürüst olmak gerekirse, bu olay kendiliğinden bir gelişme değildir. Bu hayali bir olaydır. Çocuğu aldatan sanık, çocuğu olay yerine götürerek, çocuğun kendisine alkol ve uyuşturucu madde vermekten kendini alıkoyamadığı bir ortam oluşturmuş ve ne yazık ki çocuğa tecavüz ederek çocuğu öldürmüştür. Tanıkların ifadelerine bile tanık olduk. Öldürülen çocuğu gömmeyi planladı ama sonra panikledi ve olay yerinden kaçtı. Bu eylem kansızlık olarak kabul edilse de olayın arkasında bir katilin bir çocuğu vahşice istismar edip öldürmesi yatmaktadır. Bunu sonuna kadar takip edeceğiz. Bu sanığı en üst düzeyde cezalandırmak için mücadele edeceğiz. Sanık ne yaparsa yapsın, bu suçu işlediği açıktır. Türk yargısı bu sanığı hak ettiği cezaya çarptıracaktır. “ dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu