Gündem

EDHO’ya acı bir şekilde veda etmişti! EDHO’nun Tipi’si Savaş Özdemir efsane bir projeyle dönüyor

ATV’nin uzun soluklu ve rekorlar kıran, dünyaya hükmetmeyen Eşkıya dizisinde tipine hayat veren Savaş Özdemir, vurularak diziye veda etti. Özdemir için yeni bir proje açıklandı.

EDHO'ya acı bir şekilde veda etti!  EDHO Tipije, Savaş Özdemir efsane bir projeyle geri dönüyor

Savaş Özdemir, Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Yalçın Hafızoğlu gibi başarılı isimlerin başrolde olduğu Eşkıya Dünyaya Hüküm Vermez dizisinde Tipi Karakter grubu ile seyirci karşısına çıktı.

Tipi, geçen sezon Çakırbeyli’nin düşmanı Rıdvan’ın kendisini vurmasının ardından diziye veda etti. Tipi’nin ölümü Hızır Çakırbeyli’yi yerle bir etti.

Sevilen oyuncunun yeni projesi belli oldu.

‘HAYATIM’ dizisiyle EKRANLARA DÖN

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Star TV’nin yeni dizisi Hayatım Hayat’ta Hayat’ın babası Ökkeş rolünde EDHO Tipi Savaş’ın Özdemir oyunu izleyiciyle buluşacak.

Orkun Çatak, yapımcılığını Bahadır Özdener’in, yönetmenliğini Onur Tan’ın, senaryosunu Sadettin Tolan ve Ali Buhara Mete’nin yazdığı Hayatım dizisinin yönetmenliğini üstleniyor.

Nilsu Berfin Aktaş dizide ‘Hayat’ karakterine hayat veriyor. Genç neslin başarılı oyuncularından Genco Özak, Aktaş’ın partneri olan ‘Ali’ karakterini canlandırıyor.

EDHO'ya acı bir şekilde veda etti!  EDHO Tipije, Savaş Özdemir efsane bir projeyle geri dönüyor #1

HAFTASONU AYARI

Bu hafta sonu Star TV’nin yeni dizisi My Life’ın çekimleri bir baba-kızın dramının yanı sıra büyük ve güçlü bir ailede dönen fırtına ve entrikalara da sahne olacak.

Merakla beklenen dizinin oyuncuları Savaş Özdemir, Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak ile birlikte; Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın, Esra Ronabar, Burak Ceylan, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Zeynep Kumral, Önder Açıkbaş, Koray Şahinbaş, Pelin Uluksar, Hira Koyuncuoğlu ve Belgin Şim

EDHO'ya acı bir şekilde veda etti!  EDHO Tipije, Savaş Özdemir efsane bir projeyle geri dönüyor #2

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu