Gündem

Denizli’de yangında mahsur kalan kadın ölümden döndü

Eski bir evde gece meydana gelen yangında yanan kadın, “Kurtarın beni yanıyorum” diyerek yardım istedi. Anons için olay yerine gelen ekipler, kadını kurtarmakta zorlandı.

Denizli'de çıkan yangında mahsur kalan kadın ölümden döndü

ve Denizli Pamukkale’de Fatma Olgun’un kaldığı eski bir evde gece saatlerinde bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

Alevler içinde kalan olgun,Kurtar beni, yanıyorum’ bağırmaya başladı.

Bu sırada yangının kokusunu alan Selma Zencir’in komşusu aşağı inerek evin kapısını alevler içinde açmaya çalıştı. Tüm çabalara rağmen kapı açılmadı ve 112’ye haber verildi.

İNANDIĞINIZ MAHALLE

Olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, kapıyı kırarak alevler içinde kalan kadını kurtardı.

Sağlık ekiplerine sevk edilen Olgun, ambulanslarla hastaneye kaldırılırken, itfaiye ekipleri alevler artmadan yangına müdahale etti.

Sabah serbest bırakılan Olgun’un çevredekiler tarafından öldüğü sanıldı.

Denizli’de yangında mahsur kalan kadın ölü VİDEO’dan döndü

Denizli yangınında mahsur kalan kadın ölümden döndü #1

“Bazıları kaç gün yaktığımızı söylüyor”

Genç kadın, köpeğinin yangının dışında kaldığını belirterek şunları söyledi: “Neler olduğunu anlamadım. Bir odada yaşadım ve bitti. Yanıyorum ve hiçbir şey bilmiyorum. Kaç gün yakıyoruz, öldürüyoruz diyenler var. Bu ev benim değil, keşke benim olsa. Benim için köpeğimden başka bir şey kalmamıştı. ” terimleri kullandı.

“Elim titriyordu, çok kötüydüm”

Yangın sırasında Olgun’u kurtarmaya çalışan Selma Zencir, şunları söyledi:Gece uyuyamadım. Önce bir bağırma sesi geldi ve aşağı indim. Erkek arkadaşını tanımıyorum, diye bağırdı. O zaman ateş yoktu ve ona geç olduğunu ve bağırmaması gerektiğini söyledim. Bir sorun olursa yarın konuşalım dedim, sonra anlamadığım bir şey söyledi. Yarım saat geçti ve güzel kokuyordum. Koştum ve burayı kırmaya çalışırken arkadaşım itfaiyeyi aradı. Hortumu ve kovayı rahatsız etmeye çalıştım. “Kurtar beni, yanacağım,” dedi sesi içeriden. İnatla çıkarmaya çalıştım ama kapıyı açamadık. Ambulansla götürüldü ve öldüğünü düşündük. Ellerim ayaklarım titriyordu ve çok hastalandım. “ dedim.

Denizli yangınında mahsur kalan kadın ölümden döndü #2

ZİHİNSEL BİLANÇODA DEĞİL

Fatma Olgun, yangına başka birinin neden olduğunu söylerken, komşuları ruhsal olarak stabil olmadığını iddia ederek yangını kendisi çıkardı.

Denizli yangınında mahsur kalan kadın ölümden döndü #3

Denizli yangınında mahsur kalan kadın ölümden döndü #4

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu