Gündem

Camdaki Kız Hayri’nin karısı Türkan’a kimin hayat vereceği merak ediliyordu! İşte o isim…

Hayri’nin yüzü nihayet Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız’da gösterildi. Ancak sevilen dizinin izleyicileri artık yeni bir krizle karşı karşıya: Hayri’nin eşi Türkan köyde…

Hayri'nin eşi Şişedeki Kız Türkan'a kim hayat verecek diye düşündü!  İşte adı…

Gülseren Budaıcıoğlu’nun aynı isimli romanından Kanal D ekranına uyarlanan Camdaki Kız dizisinin ikinci sezonu, dikkat çekici konusu ve oyuncularıyla büyük ilgi görüyor.

Rekor kıran Camdaki Kız dizisi Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Tamer Levent, Devrim Yakut, Nur Sürer, Hande Ataizi, Feri Baycu Güler, Nihal Menzil, Hamza Yazıcı ve Selma Ergeç gibi ünlü isimler destan camiasını sallıyor.

Dizinin ikinci sezonunu simgeleyen Hayri karakteri birkaç bölüm gizemini koruyarak diziye heyecan kattı.

EL EL ANALİZİ VAR

Hayri’nin yüzünü görmeye can atan seyirciler, Hayri’ye hayat veren oyuncuyu manuel analizlerle deşifre etmeye çalıştı.

Bu karaktere kimin hayat verdiğine dair de birçok söylenti ortaya çıktı. Ancak sonunda bu kriz çözüldü ve Cihangir Ceyhan yeni bölüm fragmanında yer aldı.

Şişedeki Kız, Hayri'nin eşi Türkan'a kimin hayat vereceğini merak etti!  İşte isim… # 1

YENİ KRİZ: TÜRK KÖYÜNDE HAYRİ’NİN EŞİ

Ancak dizinin sıkı takipçileri kendilerini yeni bir bilinmezliğin içinde bulur.

Gülseren’in Budaıcıoğlu Şişedeki Kız kitabında Cihangir Ceyhan’ın canlandırdığı Hayri karakterinin aslında evli bir adam olduğu ve eşinin köyde olduğu biliniyor.

Şişedeki kızlar, sezon sonundan beri Hayri’nin kim olduğunu bulmaya çalışan, şimdi de Türkan’ın karakterinin gizemini çözmeye çalışan hayranlar.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde Nalan’ın psikolojik olarak çökmüş, yalnız ve sevecen durumundan yararlanan Hayri, Nalan’ı ona bağlar. Kocasıyla hiçbir aşk bağı olmayan Nalan, böyle bir ilişkinin evli bir kadına yakışmadığını düşünerek Sedat’tan ayrılır.

Hayri ile yeni bir hayata başlamak isteyen Nalan büyük bir şok yaşayacaktır. Hayri, Nalan’ı resmen evli olduğu eşinin kumlarına getirdi. Ancak karısı köyde bu duruma alıştığı için Nalan’la konuşmaz. Nalan bile onu çok sevecek ve sık sık ziyaret edecek.

Şişedeki Kız, Hayri'nin eşi Türkan'a kimin hayat vereceğini merak etti!  İşte isim… # 2

CAMDAKİ KIZDAKİ TÜRKİN KİM OLACAK?

Şişedeki Kız’da Hayri’nin köydeki eşi Türkan olarak anılan isimlerden biri de Serenay Sarıkaya’dır. Ancak Sarıkaya’nın ‘Şahmeran’ dizisiyle kamera karşısına geçmesiyle bu iddia yalanlandı.

Önerilen diğer isim ise Sitare Akbaş oldu. Ancak Akbaş’a bu rolün teklif edilip edilmediği henüz bilinmiyor. Bu nedenle Hayri’nin karısına köyde kimin hayat verdiği bir sır olarak kalır.

Şişedeki Kız, Hayri'nin eşi Türkan'a kimin hayat vereceğini merak etti!  İşte adı ... # 3

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu