Gündem

Bursa’da ikinci el araç talebi, esnafın yüzünü güldürdü

35 bin liradan başlayan ikinci el piyasasına yoğun ilgi bayilerin cebindeydi. Satıcılar ihtiyaçlardan çok memnun kaldılar.

Bursa'da ikinci el otomobil talebi bayileri güldürdü

Son zamanlarda durgun olan ikinci el otomobil pazarı yeniden faaliyete geçti.

Bu haftanın öne çıkan Bursa ikinci el pazarı esnafın yüzünü güldürdü.

Araç satın almak isteyen vatandaşlar adeta pazarı su bastı.

EN İYİ 35 BİN LİTREDEN BAŞLANGIÇ

Fiyat artışına rağmen, satış yapan tüccarlar durumdan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Piyasada ikinci el araba fiyatları 35.000 liradan başlayarak yükseliyor. Vatandaş ise baktığı, incelediği ve bütçesine uygun ikinci el arabaları seviyor ve satın alıyor.

Bursa’da ikinci el otomobil talebi bayileri güldürdü VİDEO

Bursa'da ikinci el araç talebi bayileri güldürdü

YÜKSEK FİYAT KİMDİR?

Uzun süredir durgun olan piyasada bu haftaki satışlar iyi gitti, vatandaşlar talep gösterdi, hem alıcı hem de satıcı güldü. Bazı vatandaşlar ise fiyatları yüksek bularak sadece araçları incelemekle yetindi.

Bursa'da ikinci el araç talebi bayileri güldürdü #2

EN POPÜLER GALERİ

Araç sahipleri pazarda pazarlık yapmaktan kaçındı. Bazı araç sahipleri indirim yapmadıkları için araçlarını istedikleri fiyattan satmakta direndiler. Vatandaşlar pazara akın ederken, pazarda görünür bir kalabalık oluştu. Bu durum piyasaya en çok araç satan araç sahipleri ve bayileri tarafından beğenildi.

Bursa'da ikinci el araç talebi bayileri güldürdü #3

“GARİP PAZARI GÖRÜRLERSE ARAÇ SATILIR”

Bu hafta araç satışlarının patladığını ifade eden Yüksel Korkmaz, şunları söyledi: “Bu hafta piyasa çok iyi. Satışlar çok iyi ve işimiz açık, araç satacak paramız yok. 8 kişi yanlarında satılan arabayı görmeye geldi, 1 liralık indirimde anlaşamadılar. bin lira 130 bin lira istiyorum, 120 bin lira 1993 model arabam için vermedim. 4 araç gözümün önünde satıldı. söz konusu.

Bursa'da ikinci el araç talebi esnafı 4 numara güldürdü

“HERKES ARAÇ ARIYOR”

Selçuk Terzi, pazarın hareketli olduğunu söyledi. “Piyasada satışlar çok hızlı, işler devam ediyor. Vatandaş memnun sanırım herkes araç arıyor. 2-3 araç satışına şahit oldum. Çok araç satıyorlar.” dedi.

Bursa'da ikinci el araç talebi esnafı 5 numara güldürdü

200 BİN LİRİN ALTINDA SIFIR ARAÇ YOKTUR

En çok 100 ile 200 bin lira arasında ikinci el otomobil satıldığı, cip krizi ve yükselen döviz kurları nedeniyle 200 bin liranın altında neredeyse sıfır kilometre araç olduğu söylendi. Galericiler, jip krizi sorununun 2022’nin ilk yarısına kadar çözülmeyeceğini belirtiyor.

Bursa'da 2. el araç talebi bayileri güldürdü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu