Gündem

Baba şiddetine maruz kalan Cihan bebek ilk kez görüntülendi

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, kentte babası tarafından dövülerek öldürülmesi üzerine bakıma alınan 2 aylık bebek Cihan ve annesini ziyaret ederek evlerine bıraktı.

Babasının şiddetine maruz kalan Cihan'ın bebeği ilk kez görüldü

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, babası Yunus Göç’ün ardından kaldırıldığı özel hastanenin yoğun bakım ünitesinde bir hafta tedavi gören 2 aylık bebek Cihan ve annesini ziyaret etti. , dövülerek öldürüldü. , ve yakın zamanda kovuldu.

Türkiye’de son haftalarda yaşanan olaylardan bu yana gündemde olan ve sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri olan Cihan bebeği ilk kez ziyarette yer aldı.

Etrafa MÜKEMMEL BAKIŞ

Ziyaret sırasında Cihan bebeği ve annesinin son durumu hakkında bilgi alan Fatma Şahin, Cihan bebeği de büyük ilgi gördü.

Yaşanan ciddi olayın ardından yoğun bakımdan çıkan Cihan’ın bebeğini şaşkınlıkla izledi.

Baba şiddetine maruz kalan Cihan Bebek ilk kez bir VİDEO’da izlendi

“MÜKEMMEL VE ​​SAĞLIKLI DURUMDA”

Ziyarette Cihan bebeğinin durumu hakkında konuşan ve sağlık durumunun çok iyi olduğunu belirten Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, “Öncelikle Sağlık Bakanlığı’na, Aile ve Sosyal İşler Bakanlığı’na çok teşekkür ediyorum. Cihan bebeğimiz çok iyi, çok sağlıklı. Aynı şekilde annesi de çok iyi ve sağlıklı. Her şeyi yaptık. aileyi desteklemek için tüm ekiple türlü türlü çalışmalar.Ailenin bizden belli ihtiyaçları var.Mekansal ihtiyaçları var.Yapmamız gereken şeyler var.Bu konuda aileyi dinledik ve gerekli adımları atacağız, Umarım en kısa zamanda yeni bir eve taşınırlar. Tüm ihtiyaçlarını orada karşılayacağız. Tüm takipleri tek kişiye özel olacak. Bu süreçte bakanlıklarımız da her türlü desteği verdiler.” terimleri kullandı.

Babasının şiddet içeren etkisine maruz kalan Cihan'ın bebeği ilk kez 1 numarada görüldüBaba şiddetine maruz kalan Cihan Bebek ilk kez 2. görüntülendi

Babasının şiddetine maruz kalan Cihan'ın bebeği ilk kez 3. sırada görüldü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu