Gündem

Avcılar’da uyuyan kişiyi soyan hırsızı, dövmesi yakalattı

Kafe bahçesinde salıncakta uyuyan bir çalışanın cebinden cep telefonunu çalarak kaçan zanlı, güvenlik kameralarına bakarken kolundaki dövme sayesinde yakalandı.

Avcılar'da uyuyan adamı soyan hırsız kendine dövme yaptırdı

İstanbul Avcılar’ın Cihangir semtinde bir kafede çalışan E.Ç., iş yerinin bahçesindeki salıncakta otururken bir süre sonra uyuyakaldı.

Bir süre sonra gelen bir kişi, kafenin kapalı olduğunu görünce yandaki parktan bahçeye girerek E.Ç.’yi dışarı çıkardı. cep telefonu cebinden çıktı ve gitti.

Uyandığında cep telefonunu bulamayan E.Ç., mavi tişörtü, sarı pantolonu ve kolunda büyük dövmesi olan kişinin güvenlik kamerası görüntülerine bakarken cep telefonunu çaldığını gördü.

Kolunda dövme görüldü

Saat 10:30 sıralarında meydana gelen hırsızlık olayının ardından polise başvuruda bulunuldu. Güvenlik kamerası görüntülerinin incelenmesi sırasında polis, 16 farklı sabıka kaydı bulunan ve koluna dövme yaptıran Fatih U.’nun hırsızlığı işlediğini belirledi. Bu kişi aynı gün öğle saatlerinde aynı mahallede görüldü.

CEP TELEFONU VERİLDİ

Durdurulan bu kişinin güvenlik kamerasına kaydedilen şüpheli ile aynı kişi olduğu belirlendi. Fatih U. hırsızlık yaptığını kabul ederken, çalınan cep telefonunu teslim etti. 16 sabıka kaydı olmasına rağmen aranmadığı belirlenen zanlı, sevk edildiği mahkeme tarafından serbest bırakıldı. Cep telefonu sahibine teslim edildi.

Uyuyan kişiyi soyan hırsızı da avcılar yakaladı, dövme yaptırdı.

Avcılar, uyuyan adamı 2. dövmeyle soyan hırsızı da yakaladı

Uyuyan adamı soyan hırsızı da avcılar yakaladı, dövme #3

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu