Gündem

Aşk Mantık İntikam 14. bölüm 2. fragmanı: Ozan’dan vazgeçeceksin!

FOX TV’nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam’ın 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman, Çağla’nın Esra’yı tehdit ettiğini gösterdi. İşte Love Logic Revenge 14. bölüm ikinci ön gösterimi…

Love Logic Revenge Bölüm 14 Bölüm 2 Önizleme: Ozan'dan Vazgeç!

Yapımcılığını No:9 Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Murat Öztürk, Özlem İnci Hekimoğlu ve Nil Güleç Ünsal’ın üstlendiği Aşk Mantık İntikamı dizisi 13 puanla seyirciden tam not aldı.

Başrollerinde İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in yer aldığı FOX TV’nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam’ın merakla beklenen 14. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Yayınlanan ön elemede Çağla’nın Esra’sı, – Ozan’dan vazgeçiyorsun. Aksi takdirde bu fotoğrafları basına teslim edeceğim. ” Tehdit olarak görülüyordu.

Çağla’nın tehdidi nedeniyle Esra, Ozan’ı ondan uzak tutmaya çalışır. İşte Love Logic Revenge 14. bölüm ikinci ön gösterimi…

Love Logic Revenge 14. Bölüm 2. Fragmanı İZLE

AŞK MANTIKLI UZATMA BÖLÜM 13 ÖZET

Çınar, Esra’ya Antalya’ya yerleşmesini teklif eder. “Yakın” uygulamasının “Antalya” ofisi açılır ve çalışmaların başında kalmaları gerekir. Ailesinden ve arkadaşlarından ayrılmak istemeyen Esra, Ozan’dan kaçmasının da kendisine iyi geleceğini düşünür.

Ozan’ın tek derdi Esra ile konuşup ona gerçeği söylemektir. Her girişim Esra’nın reddiyle sonuçlansa da Ozan’ın pes etmeye hiç niyeti yoktur.

Sonunda Esra’ya gerçeği açıklamanın bir yolunu bulur. Esra bu konuşmanın ardından Antalya planıyla ilgili kesin bir karar verir ve bu kararı Ozan’a çok ilginç bir şekilde anlatır. Ozan’ın son hamlesi şok edici olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu