Gündem

Artık burada yaşamıyorsun, derhal çık git buradan!

Our Two Secrets dizisinin 8. bölümünün ikinci ön gösterimi yayınlandı. Fragmanda “Artık burada yaşamıyorsunuz, hemen buradan çıkın!” yazıyor. Bir yazı yazdırıldı. İşte The Secret of Us 8. Bölüm’ün ikinci fragmanı…

The Secret of Us 8 Part 2 ön izlemesi: Artık burada yaşamıyorsunuz, hemen çıkın buradan!

Yönetmenliğini Cem Akyoldaş’ın, ekranını Özen Yula’nın üstlendiği Süreyya Yaşar Önal, ‘İkimiz Sırrı’ dizisinin yedinci bölümüyle izleyiciyi ekrana kapatmayı başardı.

Başrollerini Leyla Feray ve Aras Aydın’ın paylaştığı Üs Yapım’ın merakla beklenen filmi ‘İkimiz Sırrı’ 8. bölüm ikinci ön gösterimi bir anne-kız hikayesini konu alıyor.

Dizinin yeni bölümü için meraklı bekleyiş sürerken, Alp Karahun’un babası Kasım Karahun, Neva’ya karşı, – Artık burada yaşamıyorsun, git buradan! Onun sözleri karavana damgasını vurdu. İşte The Secret of Us 8. Bölüm’ün ikinci fragmanı…

İkinin Sırrı, Bölüm 8 Önizlemeye bakın

İKİSİNİN SIRRI

Neva Canpolat (Leyla Feray), yedi yaşındaki kızı Hayal (Ahsen Türkyılmaz) ile hayatta kalma mücadelesi veriyor, masallar ve oyunlarla hayatın güzelliğini ve umudunu hayata geçirerek tek kızını büyütüyor.

Ancak anne-kızının mutlu dünyası, onları takip eden karanlık adamlar tarafından sarsılır. Zor bir hayat yaşayan Neva ve Hayal’in yolu bir trafik kazasında Alp Karahun (Aras Aydın) ile kesişir.

Dizinin oyuncu kadrosunda Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal, Bestemsu Özdemir, Deniz Hamzaoğlu, Ceyhun Mengiroğlu ve Irmak Örnek gibi usta isimler de yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu