Gündem

Akıncı dizisi yeni sezon ne zaman? Akıncı 2. sezon tarihi!

İlk sezonuyla büyük ilgi gören ATV fantastik macera dizisi Akıncı’nın ikinci sezonu için geri sayım başladı. Peki Akıncı dizisinin yeni sezonu ne zaman başlıyor? İşte Akıncı 2. sezon tarihi…

Akıncı dizisinin yeni sezonu ne zaman olacak?  Akıncı 2. Sezon tarihi!

Başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin yer aldığı Akıncı dizisi finale kalacağı iddiasıyla gündeme gelse de ikinci sezonun onayını alarak hayranlarını mutlu etmişti.

Canı pahasına şehrini ve insanlarını koruyacak bir kahramanın hikayesini anlatan Akıncı’nın ikinci sezonu için hazırlıklar başladı.

Eylül ayının gelmesiyle birer birer sezonu açan dizi, Mayıs ayında sezonu kapatan Akıncı dizisinin yeni sezonunun ne zaman ve ne zaman başlayacağı merak konusu oldu.

Peki Akıncı dizisinin yeni sezonu ne zaman? İşte Akıncı 2. sezon tarihi…

AKINCI dizisinin yeni sezonu ne zaman başlıyor?

Köklerini Osmanlı tarihine alan ve İstanbul’u savunan bir kahramanın zorlu mücadelesini konu alan Akıncı dizisinin sezon finalinin üzerinden yaklaşık 4 ay geçti.

Dizinin sıkı takipçileri, Akıncı’nın yeni sezonuyla ilgili araştırmalarına devam ederken dizideki oyuncuların da çekimler yaptığını öğrendi.

Buna göre Akıncı’nın yeni sezonunun Eylül veya Ekim ayının son haftasında başlaması bekleniyor.

Akıncı dizisinin yeni sezonu ne zaman olacak?  Akıncı 2. Sezon tarihi!  #bir

Kadrodan çok isim kaldı

İlk sezonu 20 bölüm süren ve başrollerini Özyıldız ve Büşra Develi’nin paylaştığı Akıncı dizisinin yeni döneminde neler olacağı belli değil.

Ancak dizideki önemli isimlerin Tolga Tekin, Yılmaz Bayraktar ve Erkan Bektaş’ın birer birer ayrılarak farklı yapımlara geçtiği bilinen bir gerçek.

Akıncı dizisinin yeni sezonu ne zaman olacak?  Akıncı 2. Sezon tarihi!  # 2

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu