Gündem

Adana’da bağımlı gençten ailesine şiddet

13 yıldır uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen genç, annesini ve anneannesini defalarca dövdü. Acılı anne, şikayeti üzerine cezasız kalan oğluna isyan etti.

Adana'da bağımlı gençten aileye şiddet

Arzu-Mehmet Ali Toprak’ın 26 yaşındaki oğlu MT, Adana’da 13 yaşında uyuşturucu bağımlısı oldu.

Bir süre sonra anne ve oğul arasında uyuşturucu yüzünden sorunlar başladı.

ANNE ve BABA’yı dövdü

MT ile annesi arasında para istediği ve uyuşturucu kullandığı için her gün tartışma çıkıyordu. MT büyüyünce annesi ve anneannesi Gülsevim Nalsaç’ı (80) dövmeye başladı.

Adana’da bağımlı gençlerden aile içi şiddet VDEO

Bağımlı gençten aileye şiddet Adana #1

HAPİS İÇİ VE HAPİS DIŞINDA HAPİS EDİLDİ

Anne Toprak, şiddet olaylarını polise şikayet etti. Bu nedenle açığa alınan MT de bir süre cezaevinde kaldı. Ancak MT hapisten çıkınca tekrar eve geldi, annesinden uyuşturucu parasını aldı ve onları dövdü ve ölümle tehdit etmeye devam etti.

Bağımlı gençten aileye şiddet Adana #2

ŞİDDET YAPILMADI

İki gün önce annesiyle eve gelen bir arkadaşı yüzünden tartışan MT, annesini ve babaannesini dövdü. Büyükannenin iki kolu da darbeyle kırıldı. Anne, polise giderek oğlunu şikayet etti. Gözaltına alınan MT daha sonra adliyeye sevk edildi. Yargılanmak üzere tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan MT, annesini ve anneannesini ziyaret etmediği için evden kaçma cezasına çarptırıldı.

Adana'da bağımlı gençten aileye şiddet #3

“BU SORUYA GERİ DÖNMEYECEĞİZ”

Toprak Ana, “Bu darbeden kurtulamayız. Artık şikayetleri hatırlamıyorum. 13 yaşından beri uyuşturucu kullanıyor ve o zamandan beri içimiz rahat değil. Bize vurmaya devam ediyor.

“CANIMIZ GÜVENLİ DEĞİL”

Erkek çocuğum hakkında çok karışık hislerim var. Çok korkuyorum. Görevden alındılar ama can güvenliğimiz yok. Bizi öldürmesinden korkuyoruz. ” Gözyaşlarına boğuldu.

Adana'da bağımlı gençten aileye şiddet #4

Bağımlı gençten aileye şiddet Adana #5

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu