Gündem

Adana’da alkollü sürücü kovalamaca sonucu yakalandı

Adana’da polisin dur ihtarına uymayan sürücü, 10 kilometrelik kovalamacanın ardından iki arkadaşı tarafından tutuklandı.

Adana'da sarhoş sürücü kovalamacanın ardından yakalandı.

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı’nda devriye gezen polis ekibi, 02.30 sıralarında şüphelendikleri otomobili durdurmak istedi.

Polisin ‘dur’ ihtarına uymayan sürücü kaçmaya başladı.

Kovalamacanın ardından alkollü sürücü ADANA VİDEOSU’na yakalandı

10 KM MÜCADELE

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı’ndan Aliya İzzetbegoviç Bulvarı’na dönün ve ardından ara sokaklara girin ve sürücü izini kaybetmeye çalıştı. Sürücü, aşağıdaki polis ekiplerinin uyarılarına aldırmadan Öğretmenler Bulvarı’na ve ardından Bülent Ecevit Bulvarı’na gitti.

Ara sokaklar ve ana yollarda yaklaşık 10 kilometrelik kovalamacanın ardından aracın önü kesilerek polis ekipleri tarafından yakalandı. Polis, sürücüyü ve iki arkadaşını araçtan çıkarmak için aradı.

Adana'da 1 numaralı kovalamacanın ardından alkollü sürücü yakalandı

SÜRÜCÜ ALKOLLÜ ALGILANIYOR

Araçta herhangi bir suç bulunmazken, kimliği tespit edilen sürücünün Burkay T.’de yapılan incelemede binde 1.49 alkollü olduğu belirlendi.

Kaçarken polise dur ihtarına uymadığı ve trafik kurallarını ihlal ettiği için alkollü araç kullanmaktan 1.653 lira para cezasına çarptırılan Burkay T., gözaltına alınarak şehit Mustafa Sarı Polis Karakolu’na götürüldü.

Polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

Sarhoş sürücü Adana'da kovalamacanın ardından yakalandı #2

Sarhoş sürücü Adana'da bir kovalamacanın ardından yakalandı #3

Sarhoş sürücü Adana'da bir kovalamacanın ardından yakalandı #4

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu