Gündem

Ada Masalı dizisi final mi yapıyor? Poyraz ve Haziran’ın aşkı…

Star TV’nin sevilen dizisi Ada Masalı’nın finale çıkacağı iddiasıyla durum rahatsız edildi. İddiaların ardından dizinin hayranları, Zigetmese final mi yapıyor, bitiyor mu? Sorularına cevap aramaya başladı.

Zigetmese dizisi final mi?  Poyraz ve Haziran aşkı...

Ay Yapım imzalı Zigetmese dizisinin yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği, senaryosunu Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu’nun yazdığı ve Star TV’de büyük bir ilgiyle yayınlandı.

Eğlenceli temaları ve muhteşem manzaralarıyla öne çıkan Ada Masalı, Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz yaz sezonunun öne çıkan dizileri arasında yer alıyor.

Ancak Eylül ayının gelmesiyle birlikte büyük bütçeli yapımlar peş peşe ekranlara gelmeye başlarken, Ada Masalı’nın ekran macerasına devam edip etmeyeceği merak konusu oldu.

Peki Szigetmese dizisi finalini kapatacak mı? İşte detaylar …

ADA’NIN MASALININ SONUNDA MI?

Son günlerde sosyal medyada ortaya çıkan Ada Masalı’nın finale çıkacağı iddiaları dizinin sıkı takipçilerini üzdü.

Ancak Birsen Altuntaş, Star TV’nin diziyle ilgili nihai kararını vermediğini bildirdi. Bu, söylentilerin asılsız olduğu anlamına gelir.

Zigetmese dizisi final mi?  Poyraz ve Haziran Aşkı... #1

ADA MASALI 14. BÖLÜMDE NE OLUYOR?

June ve Poyraz’ın aşkı bu kez büyük bir sınavın eşiğindedir. Zeynep ve Aliye bu aşka daha da yoğun bir şekilde direnirler. June, Poyraz’ın anneannesiyle olan ilişkisinin bu aşk yüzünden bozulmasını istemez ve Poyraz, June’un annesiyle olan ilişkisini kesmesini istemez. Bu nedenle Poyraz’ın Haziran ayında Zeynep ve Aliye’nin kalbini kazanması gerekiyor.

İdil büyük bir yıkım içindedir. Batu ise aslında kendinden memnundur. Ta ki beklenmedik bir misafirin gelişiyle hayatı kararana kadar. Poyraz ve June yaşadıkları zorluklara rağmen kendilerini düşmana yardım ederken bulurlar.

Melissa’ya bir başka darbe de yine Melissa için hazırlanıyor olmasıdır. Alper de adım adım karar verme aşamasına yaklaşıyor…

Pişmanlık içinde ezilen Melisa, ikisi için her şeyini kaybetmeye razı olacaktır. June ve Poyraz, mutluluklarını başkalarının mutsuzluğu üzerine kurmaya çalışmadan acı çeken bir arada kalabilecekler mi? Yoksa iki sevgili için tek bir çözüm mü kaldı?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu