Ekonomi

Yıldız Holding’den üst düzey iki yeni atama gerçekleşti

Yıldız Holding Kurumsal İletişim Direktörü Tuğçe Altınsoy Kurumsal İletişim CEO’su olurken, Nihan Bağrul İş Sürekliliği, Uyum ve Sürdürülebilirlik CEO’su oldu.

Yıldız Holding'e iki yeni üst düzey pozisyon verildi

Yıldız Holding bünyesinde görev yapan iki başarılı isim üst görevlere atanarak terfi etti.

Geçen yıl Yıldız Holding Kurumsal İletişim Grubu Direktörlüğü görevini üstlenen Tuğçe Altınsoy, Yıldız Holding Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine katıldı; Yıldız Holding’de Kalite ve Güvenlik Grup Direktörü olarak görev yapan Nihan Bağrul, aynı zamanda Yıldız Holding İş Sürekliliği, Uyum ve Sürdürülebilirlik Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

Yıldız Holding'den iki yeni üst düzey atama #1

TUĞCE ALTINSOY, YILDIZ İLETİŞİM İŞLETMESİ

Bir yılı aşkın süredir Yıldız Holding Kurumsal İletişim Grup Başkanlığı görevini yürüten Tuğçe Altınsoy, Yıldız Holding Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

İletişim dünyasında tanınan Tuğçe Altınsoy, Kurumsal İletişim Grup Başkanlığı’na atandığı Mart 2020’den bu yana Yıldız Holding’in medya ilişkileri ve iletişim faaliyetlerinden sorumlu.

Holding ve şirketlerinin önümüzdeki dönemde Medya ilişkileri, yönetim iletişimi, dijital iletişim, sosyal medya, kurumsal sosyal sorumluluk, etkinlik ve sponsorluk süreçlerine Tuğçe Altınsoy liderlik edecek.

Yıldız Holding'den iki yeni üst düzey atama # 2

YILDIZ HOLDİNG’İN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VİZYON YÖNETİMİ NIHAN BAĞRUL

2011 yılından bu yana Yıldız Holding’de kalite, iş ve gıda güvenliğinden sorumlu yönetici olarak görev yapan Nihan Bağrul; Yıldız Holding İş Sürekliliği, Uyum ve Sürdürülebilirlik CEO’su olarak atanmıştır. Nihan Bağrul, atanmadan önce Yıldız Holding’de Kalite Güvence ve Güvenlik Grup Direktörü olarak görev yapmıştır. Nihan Bağrul, yeni görevinde Yıldız Holding’in Türkiye’deki iştiraklerinin Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre, Mevzuat, Operasyonel Mükemmellik, İş Sürekliliği ve Sürdürülebilirlik çalışmalarının yönetim ve koordinasyonunu üstlenecek ve yönetecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu