Ekonomi

Sektörün ilk şekeri Türkşeker’den çıktı

Türkşeker Malatya Şeker Fabrikası, 2021-2022 kampanya döneminde şeker sektörünün ilk şekerini ihracata yönelik yeni ambalajıyla üretti.

Sektörde ilk tatlı Türkşeker'den geldi

Türkşeker’den yapılan açıklamaya göre, 6 Eylül 2021 tarihinde şeker üretim kampanyasına başlayan Türkşeker Malatya Şeker Fabrikası, şeker sektörünün ilk şekerinin üretimi ile 2021-2022 kampanya döneminde faaliyetlerine başladı.

SEKTÖRÜN İLK ŞEKERİ YENİ, ÖZEL TASARIMLI TORBALARDA

Malatya Şeker Fabrikası’nda Türkşeker’in yenilenen kurumsal imajına uygun özel tasarım yeni poşetler kullanıldı.

Yeni çağda birçok fabrikayı modern bir görünüme kavuşturan Türkşeker, kurumsal imajının yanı sıra teknolojik yenilikleri ve otomasyon sistemlerini de yeniledi.

İHRACAT İÇİN ÜÇ DİLDE BASKILI ŞEKER TORBALARI

İlk olarak Malatya Şeker Fabrikası’nda kullanılan yeni şeker çuvalları ihracat standartları dikkate alınarak 3 dilde yapılmıştır. Yeni kurumsal imaja uygun olarak tasarlanan poşet şekerler, önümüzdeki günlerde kampanya açılışları yapılacak olan Türkşeker’in 15 fabrikasında kullanılacak.

Sektörün ilk tatlısı Türkşeker'den geliyor #1

ARANAN KOTA GÖRE ÜRETİM DEVAM ETMEKTEDİR

Bir önceki dönemin zorlu salgın koşullarına rağmen planlı üretime başlamasının ardından tüm zamanların üretim rekorunu kıran Türkşeker’in hedefi, bu kampanya dönemindeki kuraklığın etkilerine rağmen kendisine ayrılan kota kadar şeker üretmek. .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu