Ekonomi

Sabiha Gökçen Havalimanı İşletmecisi İSG üst yöneticiliğine atama

Nisan ayından bu yana bu görevi vekaleten yürüten Berk Albayrak, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na üst düzey yönetici olarak atandı.

Sabiha Gökçen Havalimanı İşletmecisinin İSG Kıdemli Müdürü olarak atanması

Malaysia Airports, Berk Albayrak’ın Türkiye’deki iştiraki Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın (İSG) genel müdürü olarak atandığı bilgisini paylaştı.

AVUKATTA TEDAVİSİNİ DEVAM ETTİ

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan yapılan açıklamaya göre Berk Albayrak, Nisan ayından itibaren İSG Kıdemli Müdürü olarak görev yapacak.

“Bunun pozisyonumuzu ileriye taşıyacağına inanıyoruz”

Malaysia Airports Group CEO’su Dato ‘Mohd Shukrie Mohd Salleh, Berk Albayrak’ı tebrik ederek şunları söyledi:

Berk Albayrak’ın İSG’ye öncülük edeceğine ve özellikle trafik hareketliliği açısından iyileşme belirtileri gördüğümüzde büyüyen bir kentsel havalimanı olarak konumumuzu daha da güçlendireceğine inanıyoruz.”

Randevu 1 Eylül 2021’de yürürlüğe girecek.

Berk Albayrak

KI BERK ALBAYRAK

İSG’de 11 yıl görev yapan Berk Albayrak, en son atanmasından önce Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve Teknik Hizmetler Direktörü gibi görevlerde bulundu.

Albayrak, inşaat mühendisliği eğitiminin ardından, Limak ve GMR Joint Venture’da Daire Başkanı, DHMI Türkiye’de İnşaat Direktörü ve Baki Şirketler Grubu’nda Proje Müdür Yardımcısı olarak çalıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu