Ekonomi

İş dünyasının, 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajları

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıl dönümünü kutlarken iş dünyasından gelen anma törenleri, sanatçılardan politikacılara kadar birçok ismin tebrik mesajlarıyla tamamlandı.

İş dünyasından mesajlar, 30 Ağustos Zafer Bayramı

Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının vatansever duyguları ve mükemmel savaş politikalarıyla Türkiye’ye getirdikleri mutlu resmi bayramlardan biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına iş dünyası da katıldı.

30 AĞUSTOS KAZANANLAR GÜNÜ MESAJI HİSARCIKLIOĞLU DAHA BAŞKANLIK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, 30 Ağustos 1922’de milletin bağımsızlığından asla vazgeçmeyeceğini bildiren bildiriyi açıkladı. “Bu büyük zafer hepimizin gururu.” terimini kullandı.

Hisarcıklıoğlu, bu tarihi günün milletin bağımsızlık ve bir arada yaşama iradesinin en açık ifadesi olduğunu vurgulayarak, 30 Ağustos 1922’nin milletin bağımsızlığından asla vazgeçmeyeceğinin ilanı olduğunu ifade etti.

İş dünyasından mesajlar, 30 Ağustos. Zafer Bayramı 1 numara

“BAŞTA GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK BAŞTA TÜM ORTAKLARIMIZA VE VETERİNLERİMİZİN HAKKI OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Hisarcıklıoğlu mesajında ​​şunları kaydetti: “Bu büyük zafer hepimizin gururudur. Bu güzel tarihe ve ecdadımızın bize getirdiği değerlere sahip çıkmalıyız. Milletimiz hiçbir zaman kimsenin boyunduruğu altında, esaret altında yaşamamıştır ve yaşayamaz. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere geleceğimiz için canlarını feda eden ve bugünün imkanlarının temellerini atan tüm şehit ve gazilerimize layık olabilmek için elimizden geleni yapacağız. Tebrikler.”

İş dünyasından mesajlar, 30 Ağustos. Zafer Bayramı #2

ISI CUMHURBAŞKANI KOPUZ’UN 30 AĞUSTOS ZAFER GÜNÜ MESAJI

İstanbul Ticaret Borsası (İSTİB) Başkanı Ali Kopuz, “Bu asil millet, ülkemize, birliğimize ve devletimize yönelik tüm saldırılara Büyük Zafer ruhuyla karşılık verdiğini defalarca göstermiştir ve göstermeye de devam edecektir. Büyük Zafer ruhunun canlı olduğunun son kanıtı, 15 Temmuz hain darbe girişimine verilen yanıttır. “ terimleri kullandı.

“Türk halkı için tarihi bir an”

30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle yaptığı açıklamada Kopuz, 30 Ağustos zaferinin Türk halkı için tarihi bir an olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Bin yıldır Türk yurdu olan Anadolu o gün son düşman işgalinden kurtulmuştur. Malazgirt Zaferi ile başlayan Anadolu mirası Büyük Zafer ile kalıcı olmuştur. Büyük Zafer ruhunun yaşadığının son kanıtıdır. 15 Temmuz hain darbe girişimine verilen cevaptır.Bu vesile ile başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere Milli Savaşı zafere taşıyan ecdadımızı, vatanım için yurtta göğüslerini göğüs gerenleri rahmet ve minnetle anıyorum. kahraman şehitlerimiz ve gazilerimiz. 30 Ağustos milletimizin Zafer Bayramı kutlu olsun.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu