Ekonomi

ERZ Token ön satışı bugün başlıyor

Erzurumspor Belediyesi ile Bitex arasında işbirliği anlaşması imzalandı. Buna göre BB Erzurumspor Token bugün sınırlı alım opsiyonu ile satışa sunuluyor.

ERZ Token'ın ön satışı bugün başlıyor

Kripto para birimindeki sponsor jetonlarının sayısı artıyor. Büyükşehir Belediyesi (BB) Bitexen’de sınırlı alım seçeneklerine sahip Erzurumspor Token’ın (ERZ) ön satışı bugün saat 13.00’te başlayacak.

a BB Erzurumsporral Bitexen Teknoloji A.Ş. arasındaki İşbirliği Anlaşması kapsamında cevher Hayran tokeninizi satarak önemli bir gelir elde etmek istiyorsunuz.

“EKONOMİYE KATKI VERİYORUZ”

BB Erzurumspor başkanı Ömer Düzgün dün yaptığı toplantıda Bitexen ile ortak olduklarını açıkladı. “Ekonomiye katkı sağlamak adına Bitexen ve Erzurumspor olarak taraftar token işine girme kararı aldık. İnşallah yarın satılır.” sözlerini kullandı.

ERZ Token'ın ön satışı bugün # 1'de başlıyor

“BÖLÜM 250 MİLYON TOKEN”

Bitexen Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem, aynı toplantıda satışların bugün başlayacağını ve satışın 10 günlük bir süre içinde 3 seçenekte toplam 250 milyon token sunulacağını söyledi.

Sağlanan bilgilere göre, ilk sevkiyat sırasında toplam miktarın 100 milyonu kullanılacak. Ayrıca 25 kuruşluk bir fiyatla 12 ay yükleme ile ilk kez alıcılar yararlanacak şekilde tasarlanmıştır.

Biteksen

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu