Ekonomi

Diyarbakır’da esnaftan aşılı müşteriye indirim kampanyası

Diyarbakır’da esnaf, koronavirüs salgınının aşılanması ve tamamen ortadan kaldırılması konusunda herkesi desteklemek için kampanyalar başlattı.

Diyarbakır'da esnaftan aşılılara indirim kampanyası

Diyarbakır’da koronavirüs salgını tedbirlerine bulaşan tüccarlar, kentlileri aşı olmaya teşvik etmek için tavizler sunarak kendi özgün çözümlerini üretiyor.

2 DOZ AŞI ALANLARA YÜZDE 5 İNDİRİM

Şehirde 40 yıldır fındık dükkânı işleten tüccar İbrahim Yalaz, 2 porsiyon aşısı olan müşterilerine yüzde 5 indirim yapacağını ve indirimin sadece farkındalık yaratmak için yapıldığını söyledi. Vatandaşlar da kampanyaya destek verdi.

Diyarbakır’da esnaftan aşılı müşterilere indirim kampanyası ViDEO

“İnsanlara kazandırmaya katkıda bulunuyoruz”

İndirim duyurusunu dikkat çekmek için astığını kaydeden Yalaz, şunları kaydetti: “Diyarbakır’da aşıya ilgi az, biz de buna katkıda bulunmak ve insanları aşıya teşvik etmek için böyle bir girişimde bulunduk. Tüm Diyarbakırlıları bir an önce aşı olmaya çağırıyorum. ” dedim.

Diyarbakır'da esnaftan aşılı müşterilere indirim kampanyası #1

“Arkadaşımın KIZI ÇÜNKÜ AŞI OLMADI”

Zülfükar Akgün, tüccarların hassasiyetinden dolayı takdirlerini ifade ederek şunları söyledi: “Böyle bir uygulamayı gerçekten beğendim. Bu hassasiyet için teşekkür ederiz. Herkesi bir an önce aşı olmaya çağırıyorum. Dün arkadaşımı ziyaret ettim ve 26 yaşında bir kızın aşı yaptırmadığı için koronavirüsten öldüğünü öğrendim ve çok gergindim. ” dedi.

Diyarbakır'da esnaftan aşılı müşterilere indirim kampanyası #2

“Bu kırılgan malzemeden çıkar çıkmaz HERKES kendinizi koruyun”

Amasya’dan Diyarbakır’a giden Hasan Uysal, “Çok güzel bir uygulama, sağlık bakanının dünkü açıklamasından öğrendim. Koronavirüse yakalanan iki doktor aşı olmadığı için hayatını kaybetti. Elbette aşı çok ama çok önemlidir. Artık turizminiz açılsın, işletmelerimiz açılsın, bu çileden bir an önce kurtulun. Ayrıca tüccarlar tarafından insanları teşvik etmek için yapılan kampanyayı da çok uygun buluyorum. “ dedi.

Diyarbakır'da esnaftan aşılı müşterilere indirim kampanyası #3

Diyarbakır'da esnaftan aşılı müşterilere indirim kampanyası #4

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu