Ekonomi

Bitexen, Exen Sahiplerine Rekor Seviyede Babı Token Dağıtıyor

Bitexen’in dijital varlık alım satım platformu, EXEN sahipleri için Türkiye’nin en büyük trakeasını sağlıyor.

Bitexen, Babı tokenlerini rekor düzeyde Exen sahiplerine dağıtıyor

Bitexen, kullanıcılara mevcut EXEN’in 1/10’u olacak şekilde BABI tokenlerini dağıtır. Tahsis edilecek maksimum BABI token sayısı 1 milyon 295 bin 642 olacak.

Bitexen bir dijital varlık ticaret platformudurSadece EXEN sahipleri için tüm NFT platformları arasında üçüncü sırada yer alan Babylons yönetim belirteci BABI Token Airdrop’u uygulayacak. Babylons markası, dünyanın en aktif NFT platformu statüsünü kazanmış olan BABI’dir; Kullanıcıların platformda konuşabileceği, oy verebileceği ve açık piyasada fiyatlandırılabileceği bir yönetim göstergesidir.

Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış en büyük hava damlacığına sahip Bitexen kullanıcıları, EXEN jeton miktarının 1/10’u kadar BABI jetonları alacak ve bakiye özeti 5 Eylül 23:59’da hesaplarından çekilebilecek: 59. Örneğin, 100 EXEN jetonlu bir Bitex kullanıcısı hediye olarak 10 BABI jeton alır. Uçuş Aralık 2021’de gerçekleşecek.

Bitexen Teknoloji A.Ş. Hakkında

2018 yılında İTÜ ARI Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde kurulan Bitexen Teknoloji A.Ş. geliştirdiği yenilikçi teknolojiler ile Türkiye’de FinTech sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Kendi sadakat coin’i EXEN Coin’i sektöre sunan şirket, Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesini ve işlem fırsatlarını sunan Dijital Varlık Alım Satım Platformu Bitexen ile kullanıcılarına hizmet veriyor.

Babil Hakkında

Babylons adlı merkezi olmayan bir pazar, Türk mühendisler ve müteahhitler tarafından Şubat 2021’de başlatıldı. DappRadar’a göre, Temmuz ayında BSC ağında bir numaraya ve diğer tüm blok zincirlerinde beş numaraya yükselen Türkiye’nin en aktif NFT pazarına ulaştı. Babylons için bir jeton olarak geliştirilen BABI Token, kullanıcıların platformla konuşabileceği, oy verebileceği ve serbest piyasada fiyatlandırılabileceği bir operatör jetonudur.

Bitexen, rekor düzeyde bir Babı jetonunu Exen sahiplerine # 1 dağıtıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu