Ekonomi

ABD’li perakende zinciri, kripto para ile ödeme kabul etme hazırlığında

Kripto para teknolojisinden anlayan dev bir ABD süpermarket zinciri olan Walmart’ta çalışan arayışı, dijital para ile ödeme kabul etmeye hazırlanıyor olarak yorumlandı.

ABD perakende zinciri, kripto para birimleriyle ödeme kabul etmeye hazırlanıyor

Dünyanın yeni para birimi, değer dalgalanmalarına rağmen varlığını artırmaya devam ediyor. Paralel olarak, kripto para birimlerinde ödemeleri kabul etmek için giderek daha fazla girişimde bulunuluyor.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük perakende zinciri olan Walmart’ın bir “kripto para birimi uzmanı” olarak iş ilanı, kripto para birimlerinde ödeme kabul edebileceğini öne sürdü.

WALMART, KRİPTO’NUN BİR UZMAN ARADIĞINI DUYURDU

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük özel işveren olan Walmart’ın perakende devi Walmart, bir şifreleme uzmanı aradığını söyleyen bir iş ilanı yayınladı. Bu duyuru, şirketin yakında kripto para birimlerini kabul edebileceği yönünde spekülasyonlara yol açtı.

TİCARİ ZİNCİRİN KRİPTO ÖDEMELERİNİ KABUL ETTİĞİNİ YORUM İSTENEN ÖZELLİKLER

Aranan kişinin kripto para ve blockchain teknolojilerinde uzman olması ve gerekli yönlendirmeleri alabilmesi gerektiği vurgulandı. Ayrıca pozisyon için temel eğitim, on yıllık ürün yönetimi deneyimi, kripto para ekosistemleri ile deneyim gereklidir.

ABD Perakende Zinciri #1 kripto para ödemelerini kabul etmeye hazırlanıyor

Diğer şirketlerden aynı işaretler

Son haftalarda Amazon, kripto para birimi uzmanları için iş ilanları yayınladı. Bu da benzer spekülasyonlara yol açtı. Ancak iddialar bir şirket sözcüsü tarafından yalanlandı.

ABD perakende zinciri 2 numaralı kripto para ödemelerini kabul etmeye hazırlanıyor

TAM BOYUT

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu